Özel Arama

Yüzme havuzu Etiketleri: , , , , , , , , .

Yüzme Malzemeleri nelerdir, Fiyatları

Yüzme Malzemeleri nelerdir diyenler için hazırladığımız bu yazıda ayrıca yüzme malzemeleri fiyatlarından da bahsetmekteyiz. İşte Yüzme malzemeleri
yuzme malzemesi


Yüzmek için doğal bir ortama (deniz, göl, ırmak, vs.) da,  herhangi bir yüzme havuzuna da gitseniz, yüzmek için bazı temel gereksinimleriniz olacak. Yüzmeden azami derecede keyif almak için sizlere yüzme malzemeleri konusunda aydınlatmaya çalışacağız.

Mayo / Şort: Hangi ortam olursa olsun en birinci yüzme malzemesi gereksinim, mayo veya şort elbette. Sağlıklı bir yüzme deneyimi için erkeklere basit bir şort yeterli olabiliyor. Ancak bayanlar için mayo kaçınılmaz. Asgari ölçüde su tutan bir mayonun tercih edilmesinde yarar var. Kapalı mayo arayanlara ise Haşema tarzını önerebiliriz. Hasema.com’da fiyatlar 50-150 TL arası
yuzme gozlugu
Yüzme Gözlüğü: İster denizde, ister havuzda olalım, göz sağlığımız ve rahat bir görüş için yüzme gözlüğüne ihtiyaç oldukça fazladır. Geniş açılı görüş sağlayan gözlüklerden başka, uygun fiyatları ile daha ufak gözlükler de mevcuttur. Yüzümüzün şekline göre ayarlanabilen yüzme gözlüklerinin kimilerini belli bir derinliğin altında kullanmamak gerekiyor. Miyop olanlar için numaralı yüzme gözlüğü kullanmak daha mantıklı, zira sadece su altında değil, civardaki insanları da daha iyi görme imkanına kavuşmak söz konusu. Yüzme gözlüğünün stres azaltıcı etkisi ile özellikle yeni başlayanlar için vazgeçilmez bir yardımcı olduğunu belirtmekte fayda var. spxshop.com’da 40 TL civarında numaralı yüzme gözlüğü bone bulmak mümkün.

Yüzme Bonesi: Saçları bir arada tutarak daha rahat yüzmemizi sağlayan bonelere, yüzme havuzlarında daha çok ihtiyaç duyuluyor, zira saçımızdan dökülen kılların havuzda dolaşmaması için böyle bir tedbire ihtiyaç var. Silikon yapısı olmasına rağmen boneleri keskin cisimlerden korumak ve yapışmaması için uzun süreli kullanmama durumunda uygun şekilde kurutmakta fayda var. Hepsiburada.com’da 2 TL’den ucuza bone bulmak mümkün.

yüzme burun mandaliKulak/Burun Tıkacı: Tuzlu deniz suyunun ve yoğun kimyasallı havuz suyunun burnunuza kaçmasını engellemek için basit bir burun tıkacı (daha doğrusu burun mandalı) kullanmanız önerilebilir. Hassas bir kulağınız varsa kulak tıkacı kullanmanız gerekebilir. sporalisverisim.com’da 3 TL civarında kulak tıkacı bulmak mümkün.

Yüzücü Tahtası, makarna: Yüzmeyi yeni öğrenenler için kol ve bacak egzersizleri esnasında yüzücü tahtası faydalı olacaktır. Makarna şeklindeki suda batmayan başka yardımcı elemanlar da benzer şekilde işe yarar. adrenalinoutdoor.com’da 36 TL’ye yüzücü tahtası bulabilirsiniz.

Terlik: Islak zeminde kaygan olmayan bir terlik ayak sağlığınız için önemlidir.

Havlu: Havuza girmeden önce ve çıktıktan sonra duş alma imkanı yanınızda havlu bulundurmanızı gerektirebilir. Duş için şampuan, sabun bulundurmak sizin tercihinize kalmış.

Yüzme Paleti: Daha az enerji harcayarak, daha rahat yüzmek için el veya ayak paletleri kullanmak sizi keyiflendirebilir.

yuzme kollukKolluk, can yeleği, can simidi: Özellikle yüzmeyi yeni öğrenenler için kolluk, suda desteksiz kalma imkanı sağlayacaktır. Can yeleği ve simidi de benzer bir işlev görebilir. porsan.com.tr’de deniz kolluğu ve yüzme simidi 3.5 tl civarında.
İlgili Aramalar:

yüzmede kullanılan malzemeler (34),havuzda kullanılan malzemeler (22),yüzme malzemeleri (12),yüzme malzemeleri nelerdir (12),yüzmede hangi spor malzemeleri kullanılır (10),yüzmede kullanılan malzemeler nelerdir (10),yüzmede hangi malzemeler kullanılır (10),havuz bonesi (9),burun tıkacı (9),yüzme havuzunda kullanılan malzemeler (8)

Yüzme Havuzu Konusu: "Yüzme Malzemeleri nelerdir, Fiyatları"
Yüzme Havuzu Kategorisi: Yüzme Teknikleri

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » Yüzme Teknikleri » Yüzme Malzemeleri nelerdir, Fiyatları

5 Yorum: "Yüzme Malzemeleri nelerdir, Fiyatları"


 1. eren diyor ki:

  Sisme yuzme havuzu tedarik edebilir miyiz?

 2. Ender diyor ki:

  bana 300 adet sarı, 300 adet turkuaz renkte standart boy makarna lazım. fiyatı nedir ? ulaşım nasıl sağlanıcak? email adresime dönerseniz çok memnun olurum.

 3. zeynep diyor ki:

  gözlerim miyop,ve gözlük kullanmak istiyorum..size göz numaralarımı versem en yakın ne zamanda gelir?

 4. dilara diyor ki:

  1 saat aradım doğru dürüst bir şey bulamadım ama burası çok güzel bir şekilde anlattı :)

 5. ibrahim çelikoğlu diyor ki:

  Yüzücü tahtası,makarna bölümü var.Makarna fiat listesi yok.Bana 200 adet makarna ihtiyacım var,yazarsanız memnun olurum.ebat( 60x1500mm.)veya (80 x 1500)mm…Cevabınız