Özel Arama

Yüzme havuzu Etiketleri: , , , , , .

Samsun 19 Mayıs (OMÜ) Olimpik yüzme havuzu, üyelik, ücretler, telefon

On dokuz mayıs Üniversitesine bağlı olarak hizmet eden Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Merkezi hakkında bilgileri buradan edinebilirsiniz.
samsun ondokuz mayis yuzme havuzu


Samsun 19 Mayıs üniversitesi bünyesindeki Olimpik yüzme havuzu geçirdiği tadilatlar sonrasında yeniden Samsunluların hizmetinde. Eşsiz deniz manzarasına sahip samsun yüzme havuzu olimpik standartlardadır. Ayrıca bir de atlama havuzunun bulunduğu 19 mayıs yüzme havuzu 2 metre derinliğindedir. Samsun merkezine yaklaşık 17 km. mesafedeki Omü yüzme havuzuna dilerseniz özel aracınızla, dilerseniz hızlı tramvay, Fakülte-Kurupelit, İncesu-Çatalçam-Polis Okulu Minibüsleri, Fakülte ve uzun mesafe halk otobüsleri veya kampüs içinden ring servisleri ile ulaşabilirsiniz. Olimpik Yüzme Havuzu ve spor merkezinde fıtness, sauna, halı saha, tenis, squach, aerobik, masaj, bilardo gibi diğer sporları yapmak da mümkün.

Samsun 19 Mayıs yüzme havuzundan yararlanmak için omu.edu.tr’de sosyal tesisler kısmında bulunan üyelik formu ile beraber nüfus cüzdanı veya üniversite kimlik fotokopileri, 2 foto, sağlık belgesi ve 18 yaş altı için veli izin belgesi ile müracaat etmek gerekiyor.

Yıllık üyelik ücretinin 25-75 TL arasında değişen halka açık tesiste seans başı 4-7,5 TL ücretler tahsil edilmekte. 08:00-22:00 saatleri arasında açık bulunan 19 Mayıs yüzme havuzu, Samsun’lulara yüzme kursları da sunmakta. Detay kurs ücretleri ve seanslar için iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Samsun 19 Mayıs Olimpik yüzme havuzu adres: Körfez Mah., 55105 Kurupelit/Samsun
Samsun 19 Mayıs yüzme havuzu telefon: 0362 457 78 70 – dahiliden 3700
Samsun 19 Mayıs (OMÜ) Olimpik yüzme havuzu haritası için buraya bakabilirsiniz.
İlgili Aramalar:

samsun yüzme havuzu (16),samsun yüzme kursu fiyatları (12),samsun\da yüzme havuzları (7),samsun 19 mayıs yüzme kursu (7),samsun yüzme kursları fiyatları (7),samsun havuz (7),samsun 19 mayıs yüzme havuzu fiyatları (7),samsun olımpık yuzme havuzu (7),19 mayıs yüzme havuzu fiyatları (5),omu olimpik yüzme havuzu (5)

Yüzme Havuzu Konusu: "Samsun 19 Mayıs (OMÜ) Olimpik yüzme havuzu, üyelik, ücretler, telefon"
Yüzme Havuzu Kategorisi: Samsun Yüzme Havuzları

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » Samsun Yüzme Havuzları » Samsun 19 Mayıs (OMÜ) Olimpik yüzme havuzu, üyelik, ücretler, telefon

30 Yorum: "Samsun 19 Mayıs (OMÜ) Olimpik yüzme havuzu, üyelik, ücretler, telefon"


 1. dilara diyor ki:

  eger omü dışı yıllık ücret 75 tl ise çok iyi

 2. melike diyor ki:

  giriş ücreti ne kadar? üye olmadan yani girilebiliyor mu? (her giriş için belli bir ücret) ne kadar?

 3. jale diyor ki:

  kız erkek ayrı mı?

 4. Leopar diyor ki:

  Bu ne ya nasıl bır meblağ talep edıyorsunuz halktan cok ayıp cüzı bir miktar olmalı yazık valla

 5. mısra diyor ki:

  ya ben prosfesyonel olarak ögenmek ıstıyorum bunun ıcın ne kadar ücret ödemem gerekeıyo sadece yaz degıl kıslarıda gelmek ıstıyorum tam bı profesyonel olarak ogrenmek ıstıyorum bana bılgı verırmısınız fiyat ne kadar

 6. furkan diyor ki:

  Bn uye deglm ama yinede gelip havuza girme sansimz varmi

 7. ali diyor ki:

  merhaba ben ali, ben bu yüzme kursuna gelmek istiyorum ama kurs olarak varmı bilmiyorum.başımızda hoca duracakmı,hergün belirli ibr saati varmı?ben 14 yaşındayım ve yüzme biliyorum buraya daha hızlı ve daha çevik yüzmeyi öğrenmek için gelmek istiyorum.bana ayrıntılı bilgi verirseniz menmun olurum.eğer kurs ortamı olmassa gelmeyeceğim çünkü zaten evim,n önünde bunnda farksız bir havuz var.kurs ile ilgili ayrıntılı bilgi istiyorum. şiimdiden teşekkürrler.

 8. çiğdem diyor ki:

  düşüncelerinizi açık ve net dile getirdiğiniz için teşekkür ediyorum bende yüzme kursuna karar vermişken sizin aydınlatıcı yazınızdan sonra vazgeçtim

 9. ayşenur diyor ki:

  ya ben anlamadım şimdi yüzme öğrenmek ne kadar?biri fiyat bildirsin lütfen….

 10. başak diyor ki:

  bence de çok pahalı

  1. başak diyor ki:

   ben 23 yaşındayım yüzmeyi ögrenmek istiorum ama bu şartlarda çok zor 19 mayısa kaldık desene

 11. Ahmet diyor ki:

  Arkadaşlar Ben Yüzme Ögrenmek İstiyorum Tavsiye edebilecegiz yer varmı ? Üniversite Kapalı Havuzu Duydum Aylık Fiyatı ne kadar bilginiz varmı ? Yüzme Ögrenmek İstiyorum.

  1. sercanozgun diyor ki:

   üyelik ( 1 yıllık ) : omü öğrenci – 25 TL. personel : 50 TL. omü dışı :75 TL.

   özel ders bire bir : 8 ders 450 TL.

   grup dersleri : 50 TL. + giriş ücretleri

   detaylı bilgi için 457 78 70Cevabınız