Özel Arama

Yüzme havuzu Etiketleri: , , , .

Trabzon Mehmet Akif Ersoy Kapalı Yüzme Havuzu

Trabzon Mehmet Akif Ersoy Kapalı Yüzme Havuzu hakkında bilgilere buradan erişebilirsiniz.
trabzon yuzme havuzu


Karadenizimizin güzide şehirlerinden Trabzon’da üstü açılabilen bir yüzme havuzu var artık. Yaklaşık 15 milyon TL’ye mal olan Trabzon Mehmet Akif Ersoy yüzme havuzu 2011 yılında Avrupa Gençlik Olimpiyatları ile hizmete girmiştir.

Olimpik ölçülerdeki (50 metre x 25 metre) Trabzon M. Akif Ersoy kapalı yüzme havuzu 10 kulvarlı ve değişken derinliklidir. Atlama kulesinin de bulunduğu havuz 1400 seyirci kapasiteli tribüne de sahiptir.

Söz konusu tesiste tadilatı yapılmış bulunan 250 seyirci kapasiteli 8 kulvarlı (21,5 metre x 25 metre) havuz ısınma amaçlı kullanılırken diğer havuz yarışmalarda kullanılabilmektedir.

Yüzme kurslarına evsahipliği yapan tesiste havuz ve kondisyon salonu gibi imkanlar da bulunmaktadır. M. Akif Ersoy yüzme havuzu giriş ücreti seans başı 15 TL’dir. Yüzme havuzu veya kondisyon salonu kullanımda Öğrenci indirimi veya ferdi-aile üyelik paketleri imkanı da bulunmaktadır.

Güncel seans-saatler, ücretler, üyelik ve diğer merak ettikleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Trabzon Mehmet Akif Ersoy Kapalı Yüzme Havuzu adres ve iletişim bilgileri:
Adres: Ahmet Suat Özyazıcı Cad. Üniversite Mah. 61080 Bostancı / TRABZON, harita
Telefon: (462) 325 03 38- HAVUZ (Tesis Müdürlüğü) -325 17 56
İlgili Aramalar:

mersin olimpik yüzme havuzu (25),trabzon yuzme kursu (21),trabzon kapalı yüzme havuzu (15),mehmet akif ersoy yüzme havuzu (15),trabzon yuzme havuzu (13),trabzon mehmet akif ersoy yüzme havuzu (10),trabzon olimpik yüzme havuzu (9),trabzon yüzme kursları (8),trabzon yüzme kursları fiyatları (8),trabzon mehmet akif ersoy kapalı yüzme havuzu (5)

Yüzme Havuzu Konusu: "Trabzon Mehmet Akif Ersoy Kapalı Yüzme Havuzu"
Yüzme Havuzu Kategorisi: Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » Olimpik Yüzme Havuzu » Trabzon Mehmet Akif Ersoy Kapalı Yüzme Havuzu

24 Yorum: "Trabzon Mehmet Akif Ersoy Kapalı Yüzme Havuzu"


 1. galip diyor ki:

  yıllık olarak kayıt yapılırsa aylık 90 tl ye geliyor 1100 tl dedi 1 yıllık fakat aylık 200 lira olması bana biraz saçma geldi ben GİRESUN da aylık 100 tl ye hem havuz hemde spor salonunu çıkarıyorum zaten burada havuz sadece yıllık olarak yazılsam 90 oluyor+spor salonu saatlik 15 tl diyorlar güldürüyorlar beni bir gidin Allah aşkına ya….

 2. neslihan diyor ki:

  Hic acımanız yokmu yaa ben anakarada 80 TL te yüzme kursuna gidecekken burasi 200 250 TL diyor onu da geçtim havuz ücretti 200 TL toplam 450 TL ben bir ay bu paraya geciniyorum lanet olsun ögrenciyiz ve sizde dalga geçer gibisiniz yaziklar olsun ya

 3. meliha diyor ki:

  Haftada kac gun kac saat.aylik ucretiniz nedir.

 4. Emrah diyor ki:

  Giris ÜCRETI NE KADAR ?

 5. gizem diyor ki:

  saaatler çok saçma yaaaa benim dersanem var 1 e kadar bayanlara öğleden sonra kurs yok nasıl geliyim ??Cevabınız