Özel Arama

Yüzme havuzu Etiketleri: , , , .

SDÜ Yüzme Havuzu

Süleyman Demirel Üniversitesi olimpik yüzme Havuzu hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
isparta sdu yuzme havuzu


2012 yılından bu yana faaliyette olan SDÜ 29 Ekim Yüzme havuzu başta Isparta Süleyman Demirel üniversitesi öğrencileri, akademik personeli ve idari personeli olmak üzere tüm halka ve kamu kurumu çalışanlarına hizmet vermektedir.

Olimpik standartlardaki havuz (25 metre en *50 metre boy ve 2,33 metre derinlik) uluslarası yüzme müsabakalarına uygun niteliktedir.

Pazartesi günleri kapalı olan havuzda her yaş grubuna yüzme ve scuba/dalgıçlık kursları düzenlenmektedir. Sabah 7′den akşam 21:30′a kadar açık olan havuzda bay ve bayanlar için ayrı seans imkanı da sunulmaktadır.

SDÜ yüzme havuzuna ait başlıca kurallar şunlardır: Havuz günde 1 kez ve 1 saat müddetle girilmektedir (+15 dakika ön hazırlık ve çıkış). Havuz ücretleri tesisteki kayıt bürolarından kredi kartı ve banka kartı ile yatırılmaktadır. Tesisten yararlanmak için terlik, bone, havlu, mayo/yüzme şortu gibi malzemeler gerekmektedir. Yüzme bilmeyenlerin kurs harici giriş yapmaları tehlikeli olup kayıt aşamasında yüzme bilmediği belirtilmelidir.

Süleyman Demirel üniversitesi yüzme havuzu tesislerinde zayıflamak ve formda kalmak isteyenler için kondisyon merkezi, kafeterya, sauna gibi imkanlar da bulunmaktadır.

7,5- 15 TL arası tek giriş ücretinin bulunduğu havuzdan haftalık 3 seans, aylık 12 seans veya yıllık 150 seans şeklinde üyelik ile de yararlanabilirsiniz. Üyelik için kayıt formundan başka herhangi bir sağlık kurumundan alınacak sağlık raporunda “Yüzme sporu yapmasında sağlık açısından herhangi bir sakınca yoktur” ibaresi yer almalıdır.

Güncel seans bilgisi, ücretler ve diğer merak ettikleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

SDÜ yüzme havuzu adres ve iletişim bilgileri:
Adres: SDÜ Doğu Kampüsü 32260 Çünür/ISPARTA, harita
Telefon: 0 (246) 211-1000 (santral)
İlgili Aramalar:

ısparta yüzme kursları 2013 (37),ısparta yuzme havuzu (25),sdü havuz (21),sdü yüzme havuzu (20),sdü havuz saatleri (17),sdu havuz seanslari (17),sdü yüzme havuzu saatleri (16),ısparta yüzme kursları (14),sdü yüzme havuzu seansları (11),sdü 29 ekim yüzme havuzu seansları (9)

Yüzme Havuzu Konusu: "SDÜ Yüzme Havuzu"
Yüzme Havuzu Kategorisi: Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » Olimpik Yüzme Havuzu » SDÜ Yüzme Havuzu

Cevabınız