Özel Arama

Yüzme havuzu Etiketleri: , , .

Sakarya Adapazarı Kent Park Yüzme Havuzu, üyelik

Sakarya Adapazarı Kent Park Olimpik Yüzme Havuzu hakkında üyelik ve ücretler ile adres ve iletişim gibi bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
adapazari sakarya kentpark yuzme havuzu


2007 yılında inşaatına başlanan Adapazarı’nın en büyük olimpik yüzme havuzu 2011 yazından bu yana Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü vesilesiyle Sakarya’ların hizmetinde. 50 metre uzunluğu ve 25 metre genişliğindeki havuz, 500 kişilik tribüne de sahip. Adapazarı Kent Park yüzme havuzu 3 metre derinliğinde.

Sakarya olimpik yüzme havuzunda, ayrıca spor severler için fitness merkezi ile sauna ve kafeterya da yer almakta. Sakarya yüzme kulübünün su altı hokeyi, senkronize yüzme, su sporları vb. faaliyetlerini sürdürdüğü tesiste ayrıca 5-14 yaş arası çocuklar ile 15 yaş üstü yetişkinler için yüzme kursları da düzenlenmekte. Haftasonları boyunca bir ayda toplam 8 saatten oluşan yüzme kursu 100 TL civarına ücretlendirilmekte. Yetişkinler ise hafta içi yüzme kurslarına katılabilir. Sakarya yüzme havuzundan sağlık ve hepatit b raporları alarak istifade edebilirsiniz.

Kentpark yüzme havuzundan gündüz (8-17) veya akşam (17:00-23:00) saatlerinde faydalanabilirsiniz. Mevcut ücretlendirmede 5-10-15 vs. girişlik ücreti peşin yatırmak gerekiyor. Bu da seans başı 6-10 TL gibi bir ücret demek. Yüzme havuzu üyelik, ücretler ve kayıt işlemleri ile yüzme kursları ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgiler almak için iletişime geçebilirsiniz.

Adapazarı Kent Park Olimpik Yüzme Havuzu adres ve iletişim bilgileri (sakarya.gsb.gov.tr):
Adres: Semerciler Mah, A. Nejdet Güven Cd. Kent Park içi 54100 Adapazarı Sakarya, harita
Telefon:0264 270 1847
İlgili Aramalar:

kentpark yüzme havuzu (27),sakarya yüzme havuzu (26),sakarya olimpik yüzme havuzu (19),sakarya yüzme kursu (18),sakarya havuz (16),kent park yüzme havuzu (12),adapazarı kent park yüzme havuzu (10),sakarya kapalı yüzme havuzu (8),adapazari kapali yuzme havuzu (7),adapazari yüzme havuzu (6)

Yüzme Havuzu Konusu: "Sakarya Adapazarı Kent Park Yüzme Havuzu, üyelik"
Yüzme Havuzu Kategorisi: Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » Olimpik Yüzme Havuzu » Sakarya Adapazarı Kent Park Yüzme Havuzu, üyelik

27 Yorum: "Sakarya Adapazarı Kent Park Yüzme Havuzu, üyelik"


 1. can diyor ki:

  arkadaşlar su sıcakmı? hafta sonu hangi saatler arası?

 2. sümeyye diyor ki:

  fiyatlarda öğrenci indirimi var mı ?

 3. ecren diyor ki:

  Bende bu sene gidicem

 4. sevdenur diyor ki:

  ben bu sene gidicem hatta birazdan kayıt için gidicez

 5. nisanur diyor ki:

  ayyyyyyyyy babam aceba gönderirmi çok merak ediyorumCevabınız