Özel Arama

Ordu Olimpik Yüzme Havuzu, iletişim-telefon

Ordu Olimpik yüzme havuzu hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
ordu olimpik yuzme havuzu


Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce işletilen Ordu Durugöl Olimpik yüzme havuzu 12 milyon TL’ye malolan onsekiz yıla yakın planlama ve inşaat süreci nihayetinde 2011 yılından bu yana hizmet vermektedir.

Olimpik standartlardaki yüzme havuzu 25 x 50 metre ebatlarında, değişik derinlikli ve 10 kulvarlıdır. Ulusal ve uluslarası standartlara ve yarışmalara uygun olarak inşa edilen Ordu kapalı yüzme havuzu ısıtma sistemi ile yaz-kış yüzme severleri ağırlamakta. Havuzda özellikle yaz aylarında kulüplerce organize edilen çocuk ve yetişkin yüzme kursları da düzenlenmektedir.

500 kişilik seyirci kapasitesine sahip olan yüzme havuzunda, filtre özelliği ile ilaçlama, temizleme çalışmaları otomatik olarak yapılmaktadır. Cankurtaranlar, soyunma odaları ve duş yerleri ise spor severler için düşünülmüş diğer ayrıntılar.

Yüzme havuzu seans-saat bilgisi, üyelik fiyatları ve diğer merak ettikleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Ordu olimpik yüzme havuzu adres ve iletişim bilgileri:
Adres: Şahincili Mahallesi Durugöl Mevkii Ordu-merkez
Telefon: 0452 777 0 888
İlgili Aramalar:

ordu olimpik yüzme havuzu (18),ordu kapalı yüzme havuzu (18),ordu yüzme kursu fiyatları (18),ordu olimpik yüzme havuzu fiyatları (12),ordu olimpik yüzme havuzu saatleri (12),ordu olimpik havuz (10),ordu yüzme havuzu (9),ordu olimpik yüzme havuzu seansları (8),ordu yüzme kursları (7),ordu olimpik havuz saatleri (6)

Yüzme Havuzu Konusu: "Ordu Olimpik Yüzme Havuzu, iletişim-telefon"
Yüzme Havuzu Kategorisi: Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » Olimpik Yüzme Havuzu » Ordu Olimpik Yüzme Havuzu, iletişim-telefon

3 Yorum: "Ordu Olimpik Yüzme Havuzu, iletişim-telefon"


 1. mahmut müderrisoğlu diyor ki:

  1-havuzla ilgili güzel bir internet sitesi oluşturulmalı.Burada havuzun çalışma gün ve saatleri ücretleri vb belirtilmeli
  2-havuz çalışanları belli bir eğitimden geçirilmeli ve resepsiyona halkla ilişkiler mezunu yada bu dalda eğitilmiş bayan personel alınmalı.
  3- havuz çalışanları galoş giymeden yüzülen bölümde çamurlu ayakkabılarla dolaşıp oraları çamur ediyor. buraya bir idareci konulmalı.
  4- havuz neden bayram günleri kapalı.öyle şey olur mu insanlar tatil günlerinde de havuzdan yararlanmalı.
  5-Gençlik spor müdürlüğü yöneticileri habersiz bir şekilde havuzu denetlesinler .
  yukarıdaki hususların dikkate alınmasını ve ilgili durumu ilgili bakanlığa da bildireceğimi ifade eder çalışmalarınızda başarılar dilerim…

 2. dilan diyor ki:

  meraba benim adım dilan kıran ve ben yüzme bilmiyorum ailemin durumuda yok ama yüzmeyi çok istiyorum neden sadece parası olanlar hayallerine kavuşuyo ben bunu çok merak ediyorum orduluyum ve şu ana kadar hiç bi hayalim gerçek olmadı neden çünkü paran yok..

 3. rüvii diyor ki:

  slm ben orduda yaşıyorum bende 13 yaşındayım herkes büyük havuza girerken beni yüzme bilmeyenlerin küçük havuzuna atıyorlar bende küçücük çocuklarla uğraşmak zorunda kalıyorum fiyat olarak öğrenci için 50 tl ferddi sivil için 100 tl ferdi demişler abonman kart sahibi olmak için aile (çocuklar 16 yaşındasn küçük) aylık 175 tl 1 saatlik ücret öğrenci 5 sivil 7,5 halk günü cuma günleri 13,45 22,30 arası hal gününde sivil 5 öğrenci 5 tl havuzlar çırpınma havuzu 1,5 metre derinliğinde 3 metre genişliğinde büyük havuz bölmelker halinde sadece derinliğinin 3,5 metre olduğunu biliyorum tribünler çooook büyük fiyatlarda uygun ilk kursumuz hakkında bilgi verirken ayak çırpınmalarını ve nefes egzersizlerini yapacağımızı söledi ayrıca havuza giderken yanımızda havlu terlik bone getirmemiz şart havuza girdikten öncve ve sonra yıkanıyoruz ayrıca havuzun içindeki su klorlu oldujğu için burnunuza ağzınıza gözünüze su kaçırmamaya dikkat edin çok sızlıyorr havuza gelirken simit vb. şeyler getirmenize gerek yok orda her şey var ama kolluğunuz varsa getirebilirsiniz ben ordu olimpik havuzunu annlattım dikkat edin diğer yerlerde farklı olabilir bilkgi verebildiyserm ne mutlu bana teşekkür ederimCevabınız