Özel Arama

Yüzme havuzu Etiketleri: , , , .

Olimpik Yüzme Havuzu ölçüleri, kulvar sayısı, hakkında bilgiler

Olimpik Yüzme Havuzu ölçüleri ve olimpik yüzme havuzlarında kulvar sayısı ile bu konu hakkında bilgileri burada bulabilirsiniz. İşte tüm yönleri ile olimpik yüzme havuzu:
olimpik yuzme havuzu


Olimpik Yüzme Havuzu nedir: Uluslararası Yüzme Federasyonunca standartları belirlenen olimpik yüzme havuzlar belli bir boyuttaki havuzlara verilen addır.

Olimpik Yüzme Havuzu Ölçüleri, Olimpik Yüzme Havuzu boyutları: Olimpik yüzme havuzu ölçüleri 50 metre boy ve 25 metre en’dir. Olimpik yüzme havuzları en az 2 metre derinliğindedir.

Olimpik yüzme havuzlarında kulvar sayısı: 2,5′şar metre enindeki 10 adet kulvardan oluşan olimpik yüzme havuzlarında yarışlarda kullanılan kulvar sayısı 8′dir, son iki kulvar kullanılmaz.

Olimpik yüzme havuzlarındaki su sıcaklığı 25-28 derece arasındadır. Kısa kulvarlı yarışlar 25 metrelik havuzlarda gerçekleşir.
İlgili Aramalar:

olimpik yüzme havuzu (14),olimpik havuz boyutları (12),balıkesir yüzme havuzları (8),yüzmenin havuz ölçüleri (3),yüzme ile ilgili kısa bilgiler (3),yüzme hakkında bilgi (3),olimpik yüzme havuzu özellikleri (2),yüzme sporunun saha ölçüleri (2),yüzme sahası (2),olimpik havuzların olculeri (2)

Yüzme Havuzu Konusu: "Olimpik Yüzme Havuzu ölçüleri, kulvar sayısı, hakkında bilgiler"
Yüzme Havuzu Kategorisi: Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » Olimpik Yüzme Havuzu » Olimpik Yüzme Havuzu ölçüleri, kulvar sayısı, hakkında bilgiler

Cevabınız