Özel Arama

Yüzme havuzu Etiketleri: , , , .

Niğde Yüzme Havuzu, üyelik ve iletişim

Niğde Belediyesi yarı olimpik yüzme havuzu hakkında bilgilerin derlendiği bu yazıda, adres ve telefon numarası gibi iletişim bilgilerine de yer verilmektedir.
nigde yuzme havuzu


Niğde Valiliği İl Özel İdaresi marifeti ile inşa edilerek Niğde Belediyesince işletilen Niğde Yüzme Havuzu ve Sosyal Tesisi yüzme severler için modern bir tesis fırsatı sunmakta.

1.80 metre derinliğinde ve 25*12.5 metre ebatlarındaki kapalı yüzme havuzu soyunma odaları ve duşakabin gibi imkanlara sahip. Toplam 1 ayda 12 saat olarak 6-16 arası çocuklar ve 16 yaş üstü yetişkinler için düzenlenen yüzme kurslarına kayıt ve katılım için hepatit ve idrar testi, kimlik fotokopisi ve 2 adet fotoğraf gerekmekte. Yüzme kursuna katılanlar yüzme malzemeleri olarak bone, havlu, terlik, yüzme tahtası ve yüzme gözlüğüne ihtiyaç duyabilirler.

Temizlik günü hariç her gün 09:00 ile 20:00 civarı hizmet veren tesiste baylara ve bayanlara ayrı saatlerde 2′şer saatlik seanslar mevcut. Yüzme havuzundan faydalanmak için yaş gurubuna ve hafta içi haftasonu olmasına göre 4-10 TL arası ücretle günübirlik giriş yapabilirsiniz. Dilerseniz 1 aylıktan yıllığa kadar üyelik seçenekleri de mevcut.

Kurs tarihlerini ve ücretleri ile, güncel seans saat bilgisi ve diğer merak ettikleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Niğde Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu adres ve iletişim bilgileri:(nigdeyuzmehavuzu.com)
Adres: İnönü Mah. Vali Ünal Özgödek Caddesi Kamer Sokak No:25, Niğde, harita-ulaşım
Telefon: 0388 232 17 71

Yüzme Havuzu Konusu: "Niğde Yüzme Havuzu, üyelik ve iletişim"
Yüzme Havuzu Kategorisi: Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » Olimpik Yüzme Havuzu » Niğde Yüzme Havuzu, üyelik ve iletişim

Cevabınız