Özel Arama

Karaman Fikret Ünlü Olimpik Yüzme Havuzu, seanslar

Karaman Fikret Ünlü Yüzme Havuzu hakkında bilgilerin derlendiği bu yazıda adres ve iletişim bilgileri ile seanslar hakkında malumatlar sunulmaktadır.
karaman fikret unlu yuzme havuzu


Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde 2002 yılından bu yana işletilmekte olan Fikret ünlü yüzme havuzu olimpik (25 metre en, 50 metre boy) standartlarda ve 2,5 metre derinliğindedir. 2010 yılından bu yana yüzme havuzu üstü membran sistem ile kapatılarak yaz-kış kullanım imkanı sağlanmıştır.

09:30-20:00 saatleti arasında hizmet veren yüzme havuzunun seanslarını incelediğimizde bayanlara özel seanslar, halk saati, spor okulu ve BESYO gibi ayrı gruplara göre saatler bulunuyor. Ayrıntılar için buraya bakabilirsiniz.

Karamanlıların yaz aylarında serinleyebileceği diğer bir mekan ise Belediyespor Antreman Tesisleri. Şeyh Şamil Mahallesi 1299. sokak üzerinde yer alan (Gökkuşağı) yüzme havuzu da ilginizi çekebilir.

Yüzme havuzu üyelik ve ücretler ile yüzme kursu vb. merak ettikleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Karaman Fikret Ünlü Olimpik Yüzme Havuzu adres ve iletişim bilgileri:
Adres: Kazımkarabekir Mahallesi Şehit İsa Kahraman Cad. Merkez / KARAMAN, harita
Telefon: 0 338 213 16 61
İlgili Aramalar:

karaman havuz seansları (20),karaman olimpik yüzme havuzu seansları (19),karaman fikret ünlü olimpik yüzme havuzu seansları (19),karaman yüzme havuzu seansları (15),karaman fikret ünlü yüzme havuzu seansları (13),fikret ünlü olimpik yüzme havuzu seansları (10),karaman fikret ünlü yüzme havuzu (9),karaman fikret ünlü havuz seansları (8),karaman yüzme havuzu saatleri (8),fikret ünlü yüzme havuzu seansları (8)

Yüzme Havuzu Konusu: "Karaman Fikret Ünlü Olimpik Yüzme Havuzu, seanslar"
Yüzme Havuzu Kategorisi: Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » Olimpik Yüzme Havuzu » Karaman Fikret Ünlü Olimpik Yüzme Havuzu, seanslar

2 Yorum: "Karaman Fikret Ünlü Olimpik Yüzme Havuzu, seanslar"


  1. damla kılış diyor ki:

    havuz bonesini nerden alabilirm

  2. şule diyor ki:

    merhabalar.havuzu sağlığım amaçlı kullananlardanım.ben öğretmenim derslerim sabah 7 den 12.45 e kadar sürmekte.bayanlar için sabaha 2 tane seans konulmuş ama öğleden sonra gelebilecek bayanlar düşünülmemiş.sadece 13.30 seansı olarak bir tane konulmuş diğer seans bayanların en yoğun olduğu çocukların tam okuldan gelecekleri saate ayarlanmış.sabah seanslarını saygıyla karşılıyorum o saatte gelebilecek bayanlar için ama öğleden sonra konulan seanslar sadece konulmuş olmak için konulmuş.sağlığım amaçlı kullanmak istediğim havuzun öğleden sonraki seanslarının bu şekilde gelişigüzel hazırlanması ve sadece cuma günü 13.30 seansını kullanabilecek olmam beni derinden üzdü.sporcular için seansların değiştirilebileği ifade edilmiş değişim sözkonusu olursa 13.30 saatlerine bayan seansları da düzeltilirse çok sevinirim.saygılarımla….iyi çalışmalar.şule koçak.Cevabınız