Özel Arama

Yüzme havuzu Etiketleri: , .

Harran Üniversitesi Yüzme Havuzu, üyelik, seans

Harran Üniversitesi Osmanbey Yerleşkesinde yer alan Olimpik Yüzme Havuzu hakkında üyelik, seans ve iletişim vs. gibi bilgiler burada yer almakta.
harran universitesi yuzme havuzu


Şanlıurfa Harran Üniversitesi bünyesinde yer alan yarı olimpik standartlardaki yüzme havuzu, özellikle üniversite öğrencileri (Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü, vs.) ve çalışanlarının istifadesi amacıyla hizmet vermektedir. Dışarıdan üyelik sistemi ile de yüzme havuzunu kullanabilirsiniz.

Biri eğitim havuzu olmak üzere 2 adet havuzun bulunduğu tesiste derslik ve fitness salonu yanında bir de kafeterya bulunmakta.

Osmanbey kampüsü yüzme havuzundan yararlanmak için üye olmak gerekmekte. Bunun için öğrenci, personel veya ailesi ile misafirler için başvuru formu, resim, doktor onayı, kimlik fotokopisi ile ücret dekontu gibi belgeler gerekmekte. Fitness ve havuz üyelik ücretleri 10-50 TL arasında değişmektedir. Üyelik ardından havuza giriş ücreti 2- 6 TL arasındadır.

Harran üniversitesi kapalı yüzme havuzu seansları her biri 2′şer saat olmak üzere erkek, bayan ve karma olarak ayrılmaktadır. 08:00-16:00 saatleri arasında hizmet veren yüzme havuzu seans saatleri için iletişime geçebilirsiniz.

Yaz aylarında 6-15 yaş ve 15 yaş üstü yetişkinler için yüzme kursları düzenlenmektedir. Haftada 2-3 gün, 1.5-2 saat olarak düzenlenen yüzme kursu ücreti 100 TL civarındadır. Havuzda bulunan seyirci tribününden yüzme kurslarını takip edebilirsiniz.

Harran Üniversitesi Yüzme Havuzu adres ve iletişim bilgileri:(harran.edu.tr)
Adres: Harran üni. Osmanbey kampüsü, Ş.urfa-harita
Telefon: 344 00 20-1356
İlgili Aramalar:

şanlıurfa yüzme kursları (38),şanlıurfa yüzme havuzları (24),şanlıurfa yüzme havuzu (21),harran üniversitesi havuz seansları 2013 (12),harran üniversitesi (8),osmanbey kampusu havuz saatleri (7),şanlıurfa bayan yüzme kursu (6),şanlıurfa çevik kuvvet yüzme havuzu (6),harran üniversitesi yüzme havuzu seansları 2013 (5),harran üniversitesi yüzme havuzu (5)

Yüzme Havuzu Konusu: "Harran Üniversitesi Yüzme Havuzu, üyelik, seans"
Yüzme Havuzu Kategorisi: Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » Olimpik Yüzme Havuzu » Harran Üniversitesi Yüzme Havuzu, üyelik, seans

3 Yorum: "Harran Üniversitesi Yüzme Havuzu, üyelik, seans"


 1. m.sait diyor ki:

  hafta sonu da yüzme derside veriliyormu ? verilmiyorsa özel alabilirmiyim ders bilgi verirseniz sevinirim . tşklerr

 2. Gamze uçar diyor ki:

  ş.urfa dayım yüzme kursu almak istiyorum yardımcı olur musunuz?. siz böyle bir eğitim veriyor musunuz? kış sonuna kadar almam lazım bu eğitimi cevap bekliyorum.

  1. Çetin diyor ki:

   hoperlor.susar@hotmail.com benimle iletişime geçç ben sana ögretirim iyi derecelerim war professiyonal şeqilde yüzme biliyorumCevabınız