Özel Arama

Yüzme havuzu Etiketleri: , .

Çanakkale Anafartalar Yüzme Havuzu, iletişim

Çanakkale Anafartalar Yüzme Havuzu hakkında bilgilerin derlendiği bu yazımızda yüzme kursuna gitmeyi düşünenler için Çanakkale yüzme kulüplerinden bahsetmekteyiz.
canakkale anafartalar yuzme havuzu


Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde işletilmekte olan Anafartalar yüzme havuzu olimpik standartlardadır. (50 * 25 metre). Yüzme havuzu suyu yapılan testler ile düzenli olarak takip edilmektedir.

Pek çok farklı turnuva ve yarışmalara (Çanakkale Deniz Zaferi, Kısa kulvar ön elemeler, Tecrübesizler, gençler, küçükler, yıldızlar) ev sahipliği yapan yüzme havuzu aynı zamanda Çanakkale yüzme kulüplerinin antremanlarında kullanılmakta.

Çanakkale yüzme spor kulüpleri arasında 18 Mart Spor Kulubü, Çanakkale Belediye Spor, Çanakkale Elit Spor Kulubü Yüzme ve Tenis Spor Okulu gibi kulüpler yer almakta. Yüzme kurslarına katılmak için yüzme kulüplerine başvurabilirsiniz.

Anafartalar Yüzme havuzu saat ve seans bilgisi, üyelik ve ücretler ile kayıt işlemleri için iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Çanakkale Anafartalar Yüzme Havuzu adres ve iletişim bilgileri:(www.canakkaleyuzme.tr.gg veya canakkaleyuzme.blogspot.com)
Adres: Esenler Mah. Özgürlük Cad. 24 Kasım Sokak Çanakkale, Harita
Telefon: 0286 2171752
İlgili Aramalar:

çanakkale yüzme kursu (30),çanakkale yuzme havuzu (27),çanakkale anafartalar yüzme havuzu (16),çanakkale havuz (14),çanakkale yüzme kursları (10),çanakkale kapalı yüzme havuzu (10),anafartalar yüzme havuzu (10),canakkale olimpik havuz (8),çanakkale olimpik yüzme havuzu (8),çanakkale yüzme kursu fiyatları (7)

Yüzme Havuzu Konusu: "Çanakkale Anafartalar Yüzme Havuzu, iletişim"
Yüzme Havuzu Kategorisi: Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » Olimpik Yüzme Havuzu » Çanakkale Anafartalar Yüzme Havuzu, iletişim

1 Yorum: "Çanakkale Anafartalar Yüzme Havuzu, iletişim"


  1. Selman Yalçınkaya diyor ki:

    benim bir sorum var. 9 yaşındakiler tek başına yüzemezmi illaki yanında velisimi durması lazım. velisi olmadan ollmazmıCevabınız