Özel Arama

Aksaray Olimpik Yüzme Havuzu

Aksaray olimpik yüzme havuzu hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
Aksaray olimpik yuzme havuzu


Aksaray Gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Aksaray Tam Olimpik Yüzme Havuzu 2012 yılından bu yana hizmet vermektedir.

1995 yılında inşaatına başlanan Aksaray yüzme havuzu 12 milyon TL civarına mal olmuştur. Ulusal ve uluslararası yüzme ve su toplu müsabakaları için uygun altyapıya sahip olan tesis 500 seyirci kapasitelidir.

Aksaray olimpik yüzme havuzunda zayıflamak ve formda kalmak isteyenler için fitness merkezi de bulunmaktadır. Otopark, restoran, asansörler ve çevre düzenlemesi ise düşünülmüş diğer ayrıntılar.

Aksaray’da yüzme severler için mülkiyeti belediye bulunan Kültürpark yüzme havuzu da yer almaktadır. Salı ve cuma günleri bayanların kullandığı havuz sabah saat 10.00’dan akşam 18.00’a kadar açıktır.

Yakın zamanda tamamlanması beklenen Aksaray üniversitesi kapalı yüzme havuzu ve Bağlıköy civarındaki Kale yüzme havuzu (0 382 251 56 14) da yüzme severler için diğer alternatifler.

Yüzme havuzu seans-saat bilgisi, üyelik ve ücretler konularında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Aksaray Olimpik Yüzme Havuzu adres ve iletişim bilgileri:
Adres: ?, Aksaray-Merkez
Telefon: 0382 217 6301, 217 6302 (İl GSM)
İlgili Aramalar:

aksaray kültürpark yüzme havuzu (33),aksaray olimpik yüzme havuzu (19),aksaray yüzme havuzu (18),aksaray havuz (15),aksaray havuzları (8),aksaray kültürpark yüzme havuzu telefon numarası (7),aksaray olimpik havuz (4),aksaray kapalı yüzme havuzu (4),aksaray olimpik yüzme havuzu fiyatları (3),aksaray yüzme kursu (3)

Yüzme Havuzu Konusu: "Aksaray Olimpik Yüzme Havuzu"
Yüzme Havuzu Kategorisi: Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » Olimpik Yüzme Havuzu » Aksaray Olimpik Yüzme Havuzu

Cevabınız