Özel Arama

Yüzme havuzu Etiketleri: , , , , , , .

Konya Atatürk Spor Kompleksi- Konya Stadyum Yüzme Havuzu, iletişim, ulaşım, seanslar

Konya Atatürk spor kompleksi içerisinde yarı olimpik bir havuz da barındıyor. Bu yazımızda Konya Stadyum yüzme havuzu adresi iletişim bilgilerini vs. işledik…
Konya Stadyum Ataturk Yuzme HavuzuMerkez Meram İlçesi Mahmuriye mahallesinde 102.884 metrekare alan üzerine bulunan spor kompleksinde 1 adet stadyum, 2 adet Spor Salonu, 2 Hizmet Binası, Sporcu Soyunma Odaları, Misafirhane Binası, Müdürlük ve Personel Lojmanı, biri çim 2 adet Futbol Sahası, 4 adet Tenis Kort, 3 adet açık Basketbol Sahası, 1 kapalı Yüzme havuzu ile 1 adet Açık Yüzme Havuzu ve her spor dalının bağımsız antrenman yapabileceği spor salonları vardır. Açık ve kapalı yüzme havuzlarını biraz inceleyelim.

Açık yüzme havuzu inşasına 1979 yılında başlanmıştır ve 1986 yılında hizmete açılmıştır. 500 kişilik seyirci kapasitesi bulunmaktadır. Kapalı yüzme havuzu ise 1986 yılında hizmete açılmıştır. Konya Atatürk yüzme havuzunda yaz spor okulları 21 Haziran 2011 tarihinde başlamıştır. Yaz spor okullarında 06 – 13 yaş arası çocuklara profesyonel bay bayan antrenörler eşlik edecektir.

Konya Stadyum Yüzme Havuzu Seans Ücretleri:
Aylık 8 seans(bir saat) 55 TL Pazartesi Çarşambe ve Cuma günleri 10:00 dan 12:30′a kadar.
Aylık 12 seans 80 TL(bir saat) Pazartesi Çarşambe ve Cuma günleri 10:00 dan 12:30′a kadar.

Konya Stadyum Yüzme Havuzu Adres & İletişim
Adres : Merkez Meram İlçesi Mahmuriye Mahallesi
İrtibat No: 0332 322 79 48
İlgili Aramalar:

konya stadyum yüzme havuzu (70),konya stadyum yüzme havuzu fiyatları (41),konya atatürk stadyumu yüzme havuzu (29),konya atatürk stadyumu yüzme kursu (27),konya stadyum kursları (24),konya stadyum yüzme havuzu seansları (16),konya stadyum kapalı yüzme havuzu (16),konya atatürk stadyumu kursları (16),konya stadyum havuzu (12),konya ataturk stadyumu kapali yuzme havuzu (11)

Yüzme Havuzu Konusu: "Konya Atatürk Spor Kompleksi- Konya Stadyum Yüzme Havuzu, iletişim, ulaşım, seanslar"
Yüzme Havuzu Kategorisi: Konya Yüzme Havuzları

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » Konya Yüzme Havuzları » Konya Atatürk Spor Kompleksi- Konya Stadyum Yüzme Havuzu, iletişim, ulaşım, seanslar

8 Yorum: "Konya Atatürk Spor Kompleksi- Konya Stadyum Yüzme Havuzu, iletişim, ulaşım, seanslar"


 1. burcuuu diyor ki:

  ben bi konu hakkında bilgi almak istiyorumm ….Ben yeni başladım bu yüzme kursuna acaba bana bu kurs ile ilgili hijyen bilgisi verebilir misinizz ????

 2. berat diyor ki:

  stadta box kursu var mı acaba

 3. defne diyor ki:

  e ne biçim stad bu yaa

 4. Hatice Nur diyor ki:

  Konya ataturk stadyumunda ne tur yaz okulları wardır onu oğrenmek ıstıyorum ayrıca bnım dusundum tenıs tenıs wrmıdır fıyatları nedır haftada kaç gundur bnun ıcın neler gerıkıyor oğrenmek ıstıyorum lutfen serwısı wrmı ucretlımı nerelerden gecıyorr acıl oğrenmek ıstıyorummm.

 5. abece diyor ki:

  sabahtan beri burdayım ama kaydedeğer hiçbir şey bulamadım.ben konya selçukludayım ve konya atatürk yüzme havuzu olarak girdim buraya ama bana izmir istanbul kartal bursa falan filan dio ben konya bilgilerini öğrenmek istiorum yokmu hiç konya da bulunan ve yüzme kursu hakkında bilgi sahibi olan lütfen yardımcı olsun aylık seans ne kadar neler gerkio vs.bilgiler lazım lüüüüütttffeeeeennnnnnn…… bakın altını çiziorum bu bilgiler KONYA da bulunan birileri versin sonra rezil olmualım……thanks a lot…..

  1. Rota Spor Merkezi diyor ki:

   Rota Spor Merkezi Konya Karatay Mevkinde İl Emniyet Müdürlüğü civarında Konya Üniversitesi arkasında, tek giriş, aylık, 3 aylık, 6 aylık, 1 yıllık üyeliklerimiz mevcut olup, Ayrıca Konya Atatürk Stadyumu içi Olimpik Açık Yüzme havuzu her gün seanslarımız ve yüzme derslerimiz vardır.
   Rota Tel:238 60 60 Acık havuz Tel:322 75 65

   Ayrıca yaz spor okullarımız da mevcuttur. Rota spor merkezi hakkında bilgiler buradadır.

   1. TUGBA diyor ki:

    ROTA SPOR MERKEZİNİN fiyatı ne kadar? telefonda bilgi verilmiyor bu konu hakkında.

  2. burcuuu diyor ki:

   8 seansı 55 tl 12 seansı ise 80 tlCevabınız