Özel Arama

Yüzme havuzu Etiketleri: , , , , , , , , , , , .

Gölcük yüzme havuzu, saatleri, adres, telefon, ücretler

Kocaeli Gölcük yüzme havuzu hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Gölcük Kavaklı yüzme havuzu saatleri, adres, telefon, ücretler konuları incelediğimiz konular:
golcuk yuzme havuzu


Kocaeli’de donanma kenti Gölcük’te yer alan Gölcük yüzme havuzu, Gölcük belediyesi ve GölAŞ tarafından işletilmekte. Kocaeli yüzme havuzları içindeki Gölcük Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi artan bir ilgiye muhatap olmakta. Yüzme havuzundan başka fitness salonu, sauna, kafeterya, yüzme ile ilgili alışveriş kantini de hizmet vermekte. Sabah 8 veya 9′dan itibaren 2,5 saatlik 3-4 seans şeklinde işletilen Gölcük yüzme havuzu, yüzme kursları, bay ve bayanlara ayrı saatlerde havuza girme imkanı da sunmakta. Yüzme öğrenmek isteyenler yüzme kursuna kayıt olmak için iletişim bilgilerini kullanabilir.

Gölcük yüzme havuzu ücretleri: 12 yaş üstü: 8 TL, 6-12 yaş arası: 5 TL, 0-6 yaş: ücretsiz. Dilerseniz aylık abonelik ile Gölcük Kavaklı yüzme havuzundan istifade edebilirsiniz. Aylık abonelik ücretleri 50-80 TL arasında değişmekte.

Kocaeli Gölcük yüzme havuzu adres ve iletişim bilgileri: (www.golcukhavuz.com)
Adres: Kavaklı Mh, Gölcük Kocaeli, harita.
Telefon: 414 45 53

Gölcük yüzme havuzu seanslarına buradan bakabilirsiniz.
İlgili Aramalar:

gölcük kapalı yüzme havuzu (104),gölcük aquapark (95),gölcük kapalı yüzme havuzu seansları (60),gölcük yüzme havuzu (49),kavaklı yüzme havuzu (43),gölcük kavaklı yüzme havuzu (40),kavakli yüzme havuzu seanslari (39),yhs-002 (34),gölcük havuz (30),kavaklı havuz seansları (30)

Yüzme Havuzu Konusu: "Gölcük yüzme havuzu, saatleri, adres, telefon, ücretler"
Yüzme Havuzu Kategorisi: Kocaeli Yüzme Havuzları

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » Kocaeli Yüzme Havuzları » Gölcük yüzme havuzu, saatleri, adres, telefon, ücretler

27 Yorum: "Gölcük yüzme havuzu, saatleri, adres, telefon, ücretler"


 1. sefa diyor ki:

  Arkadaşlar pazar günü karışık seans bay bayan damsız alıyolarmı acil lazımda söylermisiniz

 2. elif ünver diyor ki:

  Havuzlar kaç gün arayla değiştiriliyor bunu da öğrensem gitmemem için hiç bir neden kalmayacak haftada bir değişiyor deniliyor doğru mu?

 3. Zendaya diyor ki:

  Pazar gunleri ilk seans bay bayan karisikmis arkadaslar kapalilarda girebiliyor mi acaba ?? Lutfen cevap bekliyorum bay ve bayan karisik olunca kapalilarda girebiliyor mu ????

  1. hurmuz diyor ki:

   kapalı bır kadının karışık saatte havuza neden girmek istediğini anlamadım

 4. cem diyor ki:

  aqua park girileri damsız olmuyormuş doğru mu ? yanlış mı ? :D

 5. asdasd diyor ki:

  bone satılıyor mu gırıste

  1. buse diyor ki:

   Evet

 6. mevlüt diyor ki:

  iy bir yer

 7. Ekrem diyor ki:

  Gölcük belediyesi yaptığı kapalı yüzme havuzu güzel de bayanlara bu kadar çok neden seans veriliyor anlamadım eşit olmalı Cumartesi pazar günleri hafta sonları bari full erkeklere verilmeli seanslar bayanlara da Pazartesi,Salı,Çarşamba günleri full seans verilsin,Perşembe Bay/Bayan karışık seans olsun Cuma,Cumartesi,Pazar günleri full erkeklerin olmalıdır.Hafta sonları full seanslar Bayların hakkı bence Gölcük belediye yetkilileri bu eşitliği uygulamalıdır….Cevabınız