Özel Arama

Yüzme havuzu Etiketleri: , , , , .

Kayseri Kadir Has Olimpik Yüzme Havuzu, saatleri, iletişim, telefon, seansları

Kayseri yüzme havuzları içerisinde sizlere Kayseri Kadir Has Yüzme Havuzu saatleri, iletişim, telefon, seansları gibi bilgileri sunmak istiyoruz. İşte tüm detayları ile Kayseri olimpik yüzme havuzu:
kayseri kadir has olimpik yuzme havuzu


Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve Kayseri Gençlik ve Spor il müdürlüğü tarafından işletilen Kayseri Kadir Has yüzme havuzu olimpik standartlarda ve 750 kişilik izleyici kapasitelidir. 2008 yılından bu yana Kayserilere hizmet eden Kayseri olimpik yüzme havuzu ayrıca bir de 0,7 metre derinliğinde eğitim havuzuna sahiptir. Soyunma odaları, kafeteryası, fitness salonu ve 90 araçlık otoparkı da bulunan Kadir Has yüzme havuzu yanındaki atletizm pistinde yürüyüş ve koşu yapmanız da mümkün. Kayseri Atatürk spor kompleksi yüzme havuzundan başka bir çok alternatif spor yapma imkanınız da mevcut.

Kayseri Kadir Has Yüzme Havuzu saatleri, en güncel seanslar ve yüzme kursu hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Şunu belirtelim ki erkekler ve bayanlar için ayrı saatler bulunmaktadır.

Kayseri Kadir Has Yüzme Havuzu ücreti: 2 saatlik seans başı 7,50 TL’dir.
Kayseri Kadir Has Yüzme Havuzu iletişim
Kayseri olimpik yüzme havuzu telefon numarası: 0 352 332 44 30 – 31- gsim

Kayseri Kadir Has Yüzme Havuzu haritası için tıklayınız.
İlgili Aramalar:

kadir has yüzme havuzu saatleri (111),kadir has yüzme havuzu (69),kayseri kadir has yuzme havuzu (44),kayseri kadir has yüzme havuzu seansları (37),kayseri kadir has yüzme havuzu saatleri (37),Kadir has yüzme havuzu seansları (29),kayseri yüzme havuzları (23),kayseri atatürk spor kompleksi yüzme havuzu (20),kayseri olimpik yüzme havuzu (19),kayseri olimpik yüzme havuzu saatleri (18)

Yüzme Havuzu Konusu: "Kayseri Kadir Has Olimpik Yüzme Havuzu, saatleri, iletişim, telefon, seansları"
Yüzme Havuzu Kategorisi: Kayseri Yüzme Havuzları

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » Kayseri Yüzme Havuzları » Kayseri Kadir Has Olimpik Yüzme Havuzu, saatleri, iletişim, telefon, seansları

135 Yorum: "Kayseri Kadir Has Olimpik Yüzme Havuzu, saatleri, iletişim, telefon, seansları"


  1. Zor diyor ki:

    Havuzun temiz olmadığı yazıyordu bi yorumda doğru mu ? Yakın tarihini gidenler lütfen cevap yazın !Cevabınız