Özel Arama

Yüzme havuzu Etiketleri: , , , .

İzmir Karşıyaka Atakent Yüzme Havuzu, iletişim, telefon

İzmir Karşıyaka Atakent Yüzme Havuzu hakkında bilgilerin derlendiği bu yazıda iletişim, telefon vs. konularına değinilmekte.
izmir atakent yuzme havuzu


Can Atakent yüzme havuzu özellikle Karşıyaka tarafında yaşayanlar için bol bol güneşlenerek stres atılabilecek bir ortam sunmakta. Mavişehir’de palmiye ağaçları içinde yer alan tesis aynı zamanda yüzme kurslarına da ev sahipliği yapmakta.

510 seyirci kapasiteli 320 metrekarelik yarı olimpik ve açık havuza sahip olan İzmir Atakent yüzme havuzunda 47 metrekarelik çocuk havuzu yanında açık otopark, uzak doğu spor salonu, masa tenisi, bilardo, cafe, jakuzi, hamam ve sauna gibi imkanlar bulunmakta.

Atakant yüzme havuzu giriş ücretleri hafta içi ve haftasonu farklılık arz etmekte. 6-11 yaş arası çocukların indirimli olarak faydalanabileceği havuzdan grup olarak istifade edenlere yemek servisi de bulunmakta.

İzmir Karşıyaka Atakent Yüzme Havuzu iletişim bilgileri:
Atakent Yüzme Havuzu: Atakent Mah. 2039. sok Karşıyaka, İzmir, harita
Atakent Yüzme havuzu telefon numarası: (232) 330 02 13-14




İlgili Aramalar:

atakent yüzme havuzu fiyatları (67),atakent yüzme havuzu (49),izmir atakent yuzme havuzu (25),izmir karşıyaka yüzme kursları (20),can atakent yüzme havuzu (18),can atakent yüzme havuzu telefon (17),atakent yüzme kursu fiyatları (16),atakent havuzu fiyatları (14),atakent havuz (14),atakent yüzme havuzu izmir (14)

Yüzme Havuzu Konusu: "İzmir Karşıyaka Atakent Yüzme Havuzu, iletişim, telefon"
Yüzme Havuzu Kategorisi: İzmir Yüzme Havuzları

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » İzmir Yüzme Havuzları » İzmir Karşıyaka Atakent Yüzme Havuzu, iletişim, telefon

41 Yorum: "İzmir Karşıyaka Atakent Yüzme Havuzu, iletişim, telefon"


  1. adsız diyor ki:

    telefon mumarasını bilen varmı



Cevabınız