Özel Arama

Yüzme havuzu Etiketleri: , .

Zeytinburnu Spor Kompleksi Yüzme Havuzu

Zeytinburnu Spor Kompleksi yüzme havuzu hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
zeytinburnu yuzme havuzu


İstanbul Spor AŞ bünyesinde işletilmekte olan Zeytinburnu yüzme havuzu yarı olimpik standartlardadır (12,5 metre ve 25 metre) ve 50 izleyici kapasitelidir.

Zeytinburnu spor kompleksi tesislerinde basketbol, voleybol, futbol, pilates, zayıflamak ve formda kalmak isteyenler için fitness, bayanlara özel step-aerobik ve pilates, karate, kung fu, tenis gibi pek çok sportif faaliyete katılabilirsiniz. Çocuk oyun odası, kafeterya, otopark, sauna vs. spor severler için düşünülmüş diğer ayrıntılar.

Zeytinburnu Spor Kompleksi havuzundan yararlanmak için üye olmanız gerekmektedir. Bu amaçla hepatit b (sarılık) testi, tam idrar tahlili, spor yapmanızda mahsur olmadığınıza dair doktor onayı ve 1 adet resim gerekmektedir. Ücretsiz yüzme seanslarından yararlanmak için iletişim bilgilerinde belirtilen adreste online kayıt linkinden başvuru formunu doldurup çıktısının doktorunuzca onayı (sağlık raporu) yapılmalıdır.

Yüzme havuzunda bayanlara, erkeklere ve çocuklara ayrı saatler ayrılmış olup, sınırlı kontenjan dahilinde haftada 2 gün 1.5 saatlik aylık abonelik ücreti 110 TL’den başlamaktadır. 6 aylık- 12 aylık ve paket üyelik seçenekleri de mevcuttur.

Yüzme havuzu seansları, yüzme kursları, üyelik ve ücretler ile ilgili diğer merak ettikleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Zeytinburnu Yüzme Havuzu adres ve iletişim bilgileri: (www.sporas.com.tr)
Adres : Telsiz Mah. Prof. Muhammer Aksoy Cad. No:15 ZEYTİNBURNU, harita-ulaşım
Telefon : 0212 582 98 32
İlgili Aramalar:

zeytinburnu spor kompleksi (103),zeytinburnu belediyesi yüzme kursu (25),zeytinburnu yüzme havuzu (23),zeytinburnu yüzme kursu (16),zeytınburnu spor kompleksı yuzme (14),zeytinburnu belediyesi yüzme havuzu (13),zeytinburnu ücretsiz yüzme kursu (6),zeytinburnu belediyesi yüzme kursları (6),zeytinburnu spor kompleksi kayıt (6),zeytinburnu yüzme kursu belediye (5)

Yüzme Havuzu Konusu: "Zeytinburnu Spor Kompleksi Yüzme Havuzu"
Yüzme Havuzu Kategorisi: İstanbul Yüzme Havuzları

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » İstanbul Yüzme Havuzları » Zeytinburnu Spor Kompleksi Yüzme Havuzu

7 Yorum: "Zeytinburnu Spor Kompleksi Yüzme Havuzu"


 1. Gaye diyor ki:

  Ben yüzme kursu ve fitness hakkında bilgi edinmek istiyorum haftalık saatlerini ve fiyatlarını bilmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 2. büşra diyor ki:

  arkadaşım buraya gitmiş ve çok memnun . ama ücretsiz olduğunu söyledi bunun hakkında daha ayrıntılı bilgiii ?

  1. Meliss diyor ki:

   Benim kankam da gitmiş çok begenmiş fakat ücretsizmiş ama neden burada yazmıyor ??

 3. tubiş diyor ki:

  siteler arasında aynı kurs için farklı ücretler ve buna bağlı olarak da farklı bilgiler mevcut.kursa giden arkadaşlardan gerçekleri öğrenebilir miyiz:)

 4. damla diyor ki:

  sen filiz hocayı tanıyor musun nero

 5. beyhan diyor ki:

  ben burda yüzmeyi öğrendim.kısa sürede çok güzel teknikli yüzmeyi öğretiyolar.hocalar tecrübeli ve gerçekten işini ciddiye alan insanlar.hem eğlenip hemde yüzme öğreniyoruz.hala onları verdiği yöntemlerle yüzüyorum hiç bir şekilde unutulmuyo.havuzda çok temiz. hiç şikayetim olmadı.güvenle gidebilirler herkese tavsiye ederim

  1. nero diyor ki:

   peki aylık ders saati ve ücreti nasıldı bilgi verirsminiz.Cevabınız