Özel Arama

Yüzme havuzu Etiketleri: , , , , .

TSYD Yüzme Havuzu

TSYD (Türkiye Spor Yazarları ve Spor Kulübü Derneği) Yüzme Havuzu hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
tsdy yuzme havuzu


Levent bulunan ve 1988′den bu yana faal Türkiye Spor Yazarları ve Spor Kulübü Derneği sosyal tesisleri bünyesinde yüzme havuzları da bulunmaktadır. Açık havuz havaların ısınmasına göre Mayıs-Haziran döneminde açılmakla beraber, kapalı havuz yaz-kış hizmet vermektedir.

Tam olimpik standartlardaki (50 metre uzunluk, 8 kulvar ve 3,5 metre derinlik) açık yüzme havuzu, 1500 kişilik seyirci tribününe sahiptir. Diğer havuz ise yarı olimpik standartlardadır (25 metre uzunluk, 6 kulvar ve 2 metre derinlik).

TSYD sosyal tesislerinde 2 tenis kortu, basketbol sahası, fitness salonu, sauna, oyun salonu, yazlık ve kışlık restoran-kafeterya ve (ücretli) otopark gibi imkanlar bulunuyor.

Üyelik sistemiyle çalışan TSYD havuzları için yıllık 8 bin TL gibi bir ücreti gözden çıkarmak gerekmektedir. Üyeler, yıllık aidat ve açık havuz kullanım bedeli de ödeyerek ve aile bireylerine ek kart çıkartarak diledikleri kadar TSYD yüzme havuzlarından yararlanabilmekteler.

Tesis bünyesinde 5-15 yaş arası çocuklar için futbol, temel jimnastik, masa tenisi, drama, dans ve çeşitli sosyal aktiviteler içeren yaz-kış spor okulları ve çocuk-yetişkin yüzme kursları düzenlenmektedir. Program dahilinde yüzme bilmeyenlere eğitim yanında yüzme tekniklerini geliştirici kurslar da bulunmaktadır. 15 dersten oluşan yüzme kursu ücreti 350 TL’dir. Kayıt işlemleri için resim ve sağlık raporu gerekmektedir.

TSYD yüzme havuzu adres ve iletişim bilgileri:
Adres: Levent Cad. No: 51 34330 / Levent İstanbul, harita
Telefon: 0212 270 59 59, (0212) 278 36 05, 0212 325 78 71–72
İlgili Aramalar:

tsyd levent havuz (21),tsyd havuz (11),levent yuzme kursu (10),tsyd yüzme (9),levent yüzme havuzu (6),tsyd levent havuz ücreti (5),yüzme havuzu levent (5),tsyd havuz ücreti (5),tsyd havuz fiyatlari (4),levent havuz (4)

Yüzme Havuzu Konusu: "TSYD Yüzme Havuzu"
Yüzme Havuzu Kategorisi: İstanbul Yüzme Havuzları

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » İstanbul Yüzme Havuzları » TSYD Yüzme Havuzu

Cevabınız