Özel Arama

Tozkoparan Yüzme Havuzu

Tozkoparan yüzme havuzu hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
tozkoparan yuzme havuzu


Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde işletilmekte olan Tozkoparan yüzme havuzu, 2012 yılında bu yana hizmet vermektedir. Tam olimpik standartlarda (25*50 metre) ve 10 kulvarlı havuz, dilendiğinde 25 metrelik yarışmalarda da kullanılabilmektedir.

Türkiye Yüzme Federasyonu ile Galatasaray spor kulübü yüzme kurslarına ve senkronize yüzme gibi müsabakalara ev sahipliği yapan tesiste, kafeterya, duş yerleri ve soyunma odaları da bulunmaktadır. Tesiste yüzme havuzundan başka 1972′den bu yana faaliyette olan ve basketbol, masa tenisi ve voleybol gibi branşlarda hizmet veren 500 seyirci kapasiteli spor salonu da mevcuttur.

Tozkoparan yüzme havuzu seans ve saatleri, yüzme kursları, üyelik ücretleri ve diğer merak ettikleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Tozkoparan Yüzme Havuzu adres ve iletişim bilgileri:
Adres: Tozkoparan mah. Cevat Açıkalın Caddesi Erdemli Sokak no:4 Güngören İstanbul, harita
Telefon: 0 212 483 4387 – 0212 481 27 85
İlgili Aramalar:

tozkoparan yüzme havuzu (41),tozkoparan olimpik yüzme havuzu (15),tozkoparan yüzme havuzu fiyatları (11),tozkoparan yüzme havuzu seansları (7),tozkoparan yüzme havuzu adresi (6),tozkoparan yzme havuzu (5),tozkoparan yüzme havuzu kayıt (5),tozkoparan yüzme havuzu ücretleri (4),tozkoparan havuz (4),tozkoparan yüzme havuzu saatleri (4)

Yüzme Havuzu Konusu: "Tozkoparan Yüzme Havuzu"
Yüzme Havuzu Kategorisi: İstanbul Yüzme Havuzları

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » İstanbul Yüzme Havuzları » Tozkoparan Yüzme Havuzu

Cevabınız