Özel Arama

Yüzme havuzu Etiketleri: , , .

Şişli Terakki Vakfı Yüzme Havuzu

Şişli Terakki Vakfı Yüzme Havuzu hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
Sisli Terakki Vakfi Yuzme Havuzu


Terakki vakfı okullarında fitness sauna, masaj, kapalı spor salonu, tenis kortlarından oluşan spor tesisleri yanında sabah 8′den akşam 21′e kadar kullanılabilen kapalı, açık ve çok amaçlı eğitim yüzme havuzu bulunmaktadır. Havuzlar serbest kullanım yanında yüzme kurslarına da ev sahipliği yapmaktadır.

5 kulvarlı ve yarı olimpik ebatlardaki kapalı yüzme havuzu 1,6 metre derinliğindedir. Yaz-kış kullanıma uygun ve ozon ile temizlenen havuz bedensel engelliler tarafından da kullanılabilmektedir.

2 kulvarlı, kapalı ve çok amaçlı eğitim havuzu ise 5 metre eninde, 12,5 metre boyunda ve 0,9 metre derinliğindedir. Yaz aylarında kullanılan açık eğitim havuzu ise 6* 16 metre boyutlarında ve 1,2 metre derinliğindedir.

Terakki Vakfı havuzu giriş ücreti terakki mensubu olmayanlar, mevcut öğrenciler ve yakınlarına göre farklılık arz etmekte olup günlük giriş ücreti 55 TL’den başlamaktadır. Dilerseniz çok daha uygun fiyatlarla aylık, 3 aylık ve 6 aylık abonelikleri de düşünebilirsiniz. Örneğin fitness center ve yüzme havuzu beraber 6 aylık abonelik 1.500 TL’dir. Serbest kullanım saatleri haftasonu 15-21 saatleri ile haftaiçi sabah, öğlen ve akşam saatleri (1,5-2 veya 3 saat) olarak belirlenmiştir.

Şişli Terakki Vakfı Yüzme Havuzu adres ve iletişim bilgileri:
Adres: Ebulula Mardin Caddesi Öztürk Sokak, 2 34335 Levent-İstanbul, harita
Telefon: 0 (212)351 00 60
İlgili Aramalar:

şişli terakki havuz (5),şişli yüzme havuzu (4),yuzme kursu sisli (3),ili terakki (3),sisli terakki yuzme havuzu telefon (1),şişli terakki yüzme kursu (1),şişli yarı olimpik yüzme havuzu (1),şişli yüzme (1),şişli yüzme havuzları (1),şişli yüzme kursu (1)

Yüzme Havuzu Konusu: "Şişli Terakki Vakfı Yüzme Havuzu"
Yüzme Havuzu Kategorisi: İstanbul Yüzme Havuzları

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » İstanbul Yüzme Havuzları » Şişli Terakki Vakfı Yüzme Havuzu

Cevabınız