Özel Arama

Yüzme havuzu Etiketleri: , , , , .

Okyanus Yüzme Havuzu, Fiyat, Adres, Telefon

Okyanus Spor Merkezi-Ümraniye bünyesinde hizmet veren Okyanus Yüzme Havuzu hakkında bilgilere buradan erişebilirsiniz. İşte Okyanus Yüzme Havuzu.
okyanus yuzme havuzu umraniye


Okyanus Spor Merkezinde yer alan Okyanus Yüzme Havuzu UV (ulturaviole) ve klor ile 24 saat boyunca devir daim marifetiyle su temizliği yaparak gözlere zararsız bir yüzme keyfi sunmakta. Yarı olimpik standarttaki (25 metre*13 metre) Okyanus Yüzme Havuzu 1.35 ila 2.35 metre arasında değişken derinliğe sahiptir. Yaz-Kış 29-30 derece su sıcaklığı ile ideal yüzme koşullarını Okyanus Yüzme Havuzunda bulabilirsiniz. Okyanus yüzme havuzu yüzme malzemelerinden bone, havuz gözlüğü, tayt ve şort gibi malzemelerin satışı da yapmakta. Bay ve bayanlara ayrı kullanım saatleri olanağı sunan Okyanus Yüzme havuzu hakkındaki tecrübelerinizi yorum bırakarak paylaşabilirsiniz.

OKYANUS SPORTS CENTER- Okyanus Spor Merkezi-okyanusspor.com
Okyanus Yüzme Havuzu Adres : Mehmet Akif Mahallesi Tavukçu Yolu Okay Caddesi No : 11 Ümraniye / İstanbul- Anadolu Yakası
Okyanus Yüzme Havuzu Telefon: +90 216 365 08 19 veya 20,22 veya +90 216 365 08 20
Okyanus Yüzme Havuzu Fiyatları: (En güncel fiyat bilgisi için iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz) 1 Derslik özel yüzme eğitimi antrenör ücreti olarak 70 TL olarak belirtilen tesis, abonelik usulü ile çalışmakta. Bunlar yıllık-altı aylık- kontorlü veya saatlik ücretler şeklindedir. 1 Yıllık sınırsız üyelik 1600 TL iken, kontörlü üyelik seans başı 18-25 TL arasında değişmekte. 1 yıl geçerli olan saat üyeliği ücretleri saat başı 10-13,5 TL arasındadır.
Okyanus Yüzme Havuzu Seansları: En güncel seans saatleri için okyanusspor.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Okyanus Yüzme Havuzu Yüzme Kursu: 5-13 yaş arası çocuk eğitim ücretleri olarak saatlik 13,5-17 TL fiyatlar belirtilmektedir. Erkekler için cumartesi-pazar günleri 13-14 saatleri arasında, kız çocuklar için cumartesi-pazar 15-16 saatleri arasında yüzme kursu düzenlenmektedir. Ayrıca bayan üyelere ücretsiz grup yüzme eğitim saatleri bulunmaktadır.
Okyanus Yüzme Havuzu Haritası:
okyanus yüzme havuzu harita
İlgili Aramalar:

okyanus yüzme havuzu (45),okyanus havuz (27),okyanus yüzme havuzu tavukçuyolu (11),ümraniye okyanus yüzme havuzu (10),okyanus yüzme havuzu fiyatları (9),okyanus yüzme havuzu ümraniye (8),okyanus yüzme (8),trabzon okyanus yüzme kursu (7),okyanus yüzme kursu ümraniye (4),OKYANUS YÜZME ÜMRANİYE (4)

Yüzme Havuzu Konusu: "Okyanus Yüzme Havuzu, Fiyat, Adres, Telefon"
Yüzme Havuzu Kategorisi: İstanbul Yüzme Havuzları

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » İstanbul Yüzme Havuzları » Okyanus Yüzme Havuzu, Fiyat, Adres, Telefon

12 Yorum: "Okyanus Yüzme Havuzu, Fiyat, Adres, Telefon"


 1. elif çelebi diyor ki:

  İstanbul Ümraniye spor merkezini ailecek kullanmaktayız ve memnunuz.Ancak oğlum 03.03.2002 doğumlu olduğundan kayıt yenileme işleminde 13 yaş doldurduğu için indirimden yararlanamıyor bilgisi verildi.03.03.2015 de 13 yaş dolduracağından bu indirimden yararlanmalı.Kızım havuzunuzdan 11.02.2014 gunu itibariyle 7 yaş doldurdu denilerek yararlanabildi.10.02.2014 de henüz 6 yaş olduğu için havuza alınmadı.Uygulamanızı gözden geçirerek bilgi vermenizi rica ediyorum.Teşekkürler..

 2. nazife gürergil diyor ki:

  okyonus kapalı havuzu iki yıl önce tanıdım iyiki böyle tesisi yapmışlar,tuz odası+buhar odası+ saunası ,duş alma kabinleri ,steril tertemiz güler yüzlü yüzme hocaları ,personel son derece ilgili ,herkese tavsiye ederim ,çokda avantajlı ,hayırlı ramazanlar diliyorum ,nasipse eylülde görüşürüz herkese sevgiler allaha emanet olun…………

 3. ezgi diyor ki:

  Aylık yüzme ücretleri ne kadar

 4. rumuz diyor ki:

  Sauna var ama hamam e masaj yok büyuk eksiklik olmali bence ve guzellik salonu

 5. eren diyor ki:

  büyük havuz var ama küçük havuzu var mı

 6. zehra yıldız diyor ki:

  24 Nisan da yüzme varmı cevap verin lütven

 7. yasemin diyor ki:

  tavsiye ederim herkese

 8. ceren diyor ki:

  bence çok gitmek isteiğim yer burası

 9. hasan diyor ki:

  yuzme havuzu halka acikmi aciksa saati ne kadr lutfen acil cevap lazim . halka acik deilse bildiiniz halka acik havuzlar varmi acill lutfen.

  1. nazife gürergil diyor ki:

   pess yanii menekşe plajımı orası :)

 10. tuğba diyor ki:

  Ayrıca bir çok Üyelik alternatiflerin olması çok cazip
  Şimdiye kadar gördüğüm ve kullandığım en kaliteli spor tesisi

  1. hasan diyor ki:

   halka acikmi acaba acik deilse acik olan yerler varmi acil cevap lutfenn.Cevabınız