Özel Arama

Muhsin Yazıcıoğlu Yüzme Havuzu

Bahçelievler Belediyesi Muhsin Yazıcıoğlu Yüzme Havuzu hakkında bilgilerin derlendiği bu yazıda telefon numarası, saatler gibi konular yer almaktadır.
muhsin yazicioglu yuzme havuzu


Bahçelievler Belediyesince Spor Kompleksi bünyesinde 2009 yılından bu yana işletilmekte olan Muhsin Yazıcıoğlu Yüzme Havuzu yaz-kış kullanıma uygun kapalı ve yarı olimpik (25 metre * 12,5 metre) standartlardadır.

5 kulvarlı yüzme havuzu 2.15 metre derinliğindedir. 700 kişilik seyirci tribünün bulunduğu M. Yazıcıoğlu yüzme havuzu ulusal yarışmalarda kullanılmaktadır. Tesis bünyesinde 3*5 metre ebatlarında ve 50 cm derinliğinde çocuk havuzu da bulunmaktadır.

Sabah 9′dan akşam 21-22′ye kadar hizmet veren Muhsin Yazıcıoğlu yüzme havuzundan üye olarak yararlanabilirsiniz. Üyelik için fotoğraf, kimlik fotokopisi, Bahçelievlerde oturduğunuzu belgeleyen ikametgah veya fatura, sarılık testi, tam idrar tahlili, mantar tarama sonucu ile sağlık raporu gerekmektedir. Abonelik ücretleri ise havuz, fitness, sauna ve hamam kullanma durumunuza ve kamu personeli olup/olmamanıza göre değişmekle beraber 1 ay (8 seans) için 70 TL’den başlamaktadır. Seanslar öğrenci ve yetişkinlere göre ayrılmaktadır.

En güncel seans ve saatler, ücretler ve diğer merak ettikleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Bahçelievler Muhsin Yazıcıoğlu Yüzme Havuzu Adres ve İletişim bilgileri:
Adres: Yenibosna Merkez Mah. Ziya Taşkent Sk. No: 3 Bahçelievler, İstanbul, harita
Telefon: 0 212 651 21 44 – 0 212 651 21 45
İlgili Aramalar:

muhsin yazıcıoğlu spor kompleksi yüzme fiyatları (17),muhsin yazıcıoğlu spor kompleksi yüzme kursu fiyatı (15),muhsin yazıcıoğlu spor kompleksi yüzme seansları (15),muhsin yazıcıoğlu yüzme havuzu (13),muhsin yazıcıoğlu spor kompleksi yüzme kursu fiyatları (12),muhsin yazıcıoğlu spor kompleksi yüzme kursu seansları (9),muhsin yazıcıoğlu yüzme seansları (5),muhsin yazıcıoğlu spor kompleksi fitness saatleri (5),muhsin yazıcıoğlu spor kompleksi fiyatları (5),muhsin yazıcıoğlu yüzme havuzu seansları (4)

Yüzme Havuzu Konusu: "Muhsin Yazıcıoğlu Yüzme Havuzu"
Yüzme Havuzu Kategorisi: İstanbul Yüzme Havuzları

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » İstanbul Yüzme Havuzları » Muhsin Yazıcıoğlu Yüzme Havuzu

1 Yorum: "Muhsin Yazıcıoğlu Yüzme Havuzu"


  1. hüseyin aydın diyor ki:

    yüzme kursunda cankurtaranlık belgesi veriyormusunuz yada nereden alınıyorCevabınız