Özel Arama

Kartal Yakacık Kapalı Yüzme Havuzu

İstanbul Kartal’da bulunan Yakacık Kapalı Yüzme Havuzu hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
kartal yakacik yuzme havuzu


İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce işletilen Kartal Yakacık Yüzme Havuzu yarı olimpik standartlardadır (12,5 metre en ve 25 metre boy). 5 kulvarın yer aldığı Yakacık Yüzme havuzunda, yüzme kurslarını izleyebildiğiniz 550 seyirci kapasiteli bir tribün de yer almaktadır.

Yaz-kış belirli bir sıcak aralığında tutulan ve ozonlu sistemle temizlenen Kartal yüzme havuzunda duş ve soyunma kabinlerinin yer aldığı soyunma odaları bulunmaktadır. Tesiste, yüzme severler için kafeterya ile ücretsiz otopark imkanı da mevcuttur.

Yüzme müsabakaları ile Kartal Belediyesi vs. yaz spor okulları bünyesinde yüzme kurslarına ev sahipliği yapan tesise ulaşım için 21K no’lu Kadıköy- Kurfalı mahallesi otobüslerini kullanabilirsiniz. Ayrıca pek çok Kartal dolmuş ve otobüsleri (132S-Yenidoğan, 132C- Sultanbeyli, 134-UK-YK, 131V) ve Uğur Mumcu Mahallesi vasıtaları (16U-Harem, 17S-Bostancı, 21U-Kadıköy, 132U-Perpa)’da yakından geçmekte.

Kartal Yakacık Yüzme havuzu üyelik, güncel seans bilgisi ile yüzme kursları hakkında bilgiler için iletişime geçebilirsiniz.

Kartal Yakacık Yüzme havuzu adres ve iletişim bilgileri:
Adres : Cumhuriyet Mahallesi, Zeytinlik Cad. Seza Sok. No:2 Kartal / Yakacık İstanbul, harita için tıklayınız.
Telefon numarası : 0216 – 377 89 69
İlgili Aramalar:

kartal kapalı yüzme havuzu (25),yakacık yüzme havuzu (24),yakacık yüzme havuzu kartal (7),kartalda kapalı yüzme havuzu (7),yakacık havuz (7),kurfalı spor kompleksi (6),kartal ücretsiz yüzme kursu (6),kartal yüzme kursu ücretsiz (5),yakacık spor kompleksi (5),yakacık yüzme kursu (5)

Yüzme Havuzu Konusu: "Kartal Yakacık Kapalı Yüzme Havuzu"
Yüzme Havuzu Kategorisi: İstanbul Yüzme Havuzları

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » İstanbul Yüzme Havuzları » Kartal Yakacık Kapalı Yüzme Havuzu

10 Yorum: "Kartal Yakacık Kapalı Yüzme Havuzu"


 1. Aydın apaydin diyor ki:

  Havuz etrafında dolaşan Slip mayo ile dolaşan ların der hal yasaklanması gerekmektedir hoş bir görüntü olmamaktadır. Gereğinin yapılması. Bu konu hakkında gerekli yerlerde mail atacagim

 2. aysel diyor ki:

  merhabalr üç kız arkadaş yüzme dersi almak istiyoruz çalışma saatlerini ve ücreti öğrenebilirmiyiz

 3. atila diyor ki:

  100 tl aylık tamam. ama hergün girilebiliyor mu? yada erkek ve bayanlar için ayrılan belli satler var mı?

 4. cenk diyor ki:

  arkadaşlar fiyat aylık 100tl.. her şey dahil. öğlen yemeği akşam yemeği artı 5 çayımız da bulunmaktadır.. hatta çayı isteyen demli içebilir limon da veriyoruz. saygılarımı iletiyorum

 5. ismail diyor ki:

  Ben yüzmeyi biliyorum ve bunu yaklaşık 3 aydır değerlendirmiyorum değerlendirmek istiyorum şimdi acaba ücretlimi i ücretliyse ne kadar… ve saat kaçta başlıyor o çok önemli…

 6. onur diyor ki:

  Ücretlimi acaba burası ?

 7. jale ergin diyor ki:

  Bedava mı?Ücretliyse ücret nedir,Haftada kaç gün?

 8. minerva diyor ki:

  1 aydır üyeydim. Diabetik olan anneme de tavsiye ettim. Bugün ilk defa beraber gittik. Yüzme kursu alan çocukların seansını takiben girdik. Havuzun dibinden d. parçası çıkardım. Havuzdan hemen çıktım, ilgililere durumu söyledim, Havuzda ders alan hiçbir üyeyi çıkarmadılar, havuzun devir daim olduğunu söylediler.
  Yorumsuz…

 9. semanur kabak diyor ki:

  bedavamı ve nasıl kayıt olucam

  1. ALİ diyor ki:

   NASIL KAYIT OLUNACAKCevabınız