Özel Arama

Yüzme havuzu Etiketleri: , , , , , , , , , , , , .

İstanbul Yüzme Havuzları, Anadolu Yakası, Avrupa Yakası Yüzme Havuzu

İstanbul Yüzme Havuzlarının incelediğimiz bu yazımızda Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasındaki Yüzme Havuzlarından bahsetmekteyiz. Yüzme Havuzu, İstanbulda yaz ayları nerede ise bir gereklilik. İşte İstanbul yüzme havuzları:
istanbul yuzme havuzlari


Yaz aylarının gelmesi ile sıcaklardan bir nebze olsun sıyrılmak ve rahat bir nefes almak isteyenler yüzme havuzlarına akın etmekte. Peki İstanbul’da yüzme havuzları nerelerde var? Günübirlik veya haftasonu İstanbul’da yüzmeye nereye gidilir? Sizlere bu yazıda İstanbul’da otellere ait yüzme havuzlarından bahsedeceğiz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nce işletilen diğer yüzme havuzları her ne kadar daha ekonomik olsa da boğaz manzaralı yüzme keyfi arayanlar için Otel yüzme havuzları tercih edilebilir. İşte İstanbul’un gözde yüzme havuzları:

Deniz ortasında yüzme havuzu keyfi arayanlar NOSSA COSTA’yı tercih edebilir. Düğün ve özel günler için de düşünebileceğiniz mekan 9:30′dan itibaren faaliyette. Yüzme havuzu fiyatları günlük 50 TL’den başlamakta.

Ortaköy Princess Hotel’in terasındaki yüzme havuzu eşsiz bir boğaz manzarası sunmakta. Harem otele ait boğaz manzaralı açık yüzme havuzu bahçesi, çocuk havuzu, minder köşesi, güneşlenme terası ile bir tatil köyünü andırmakta. Hafta içi günlük fiyatlar 40 TL’den başlamakta. Sezonluk abonman ve aylık üyelik imkanı da mevcut.

İstanbul’da Aqua Park arayanlar AQUA CLUP DOLPHIN‘i inceleyebilir. AQUA MARINE diğer bir Aqua Park alternatifi. Boğazın ortasındaki Suada’da 07:00-21:00 arası güneşin keyfini çıkarmak için Kuruçeşme parkındaki teknelerle ücretsiz ulaşım mümkün. Ücretler 20 TL’den başlamakta.

The Marmara İstanbul’un terasındaki açık yüzme havuzu kademeli bir derinliğe ve haftasonları 90 TL ücrete sahip. Ceylan InterContinental İstanbul serinlemek isteyenlere pazar günleri 130 TL’den hizmet etmekte. ÇIRAĞAN PALACE KEMPINSKI ise hafta sonu ise 160 euro’dan havuz keyfi sunuyor.

CONRAD İSTANBUL civarındaki doğal bitki örtüsü ile bezenmiş açık yüzme havuzu ile İstanbul yüzme havuzları arasında seçkin bir yere sahip. Maslak’taki Darüşşafaka Gymnasium’da açık kapalı havuz yanında tenis, squash ve fitness salonları da bulunmakta.

Grand Cevahir Otel havuzu güneşlenmek isteyenler için diğer bir alternatif. Giriş ücreti ise 30 TL’den başlıyor. Boğaz manzaralı Hilton İstanbul bahçesindeki yüzme havuzu sabah 08:00’den akşam 8′e hafta içi 66 TL’den İstanbul’luları ağarlamakta.

Avrupa yakasındaki Swissotel’in açık yüzme havuzu sabah 08:00’dan akşam 08:00’a kadar hizmet veriyor. Minik misafirler için ayrılan oyun alanının bulunduğu Swiss Otel yüzme havuzu haftasonu 200 TL’den İstanbul’lulara keyifli zaman geçirme imkanı sunmakta. Polat Renaissance İstanbul Hotel yüzme havuzunda Marmara Denizi manzarası seyrederken kulaç atma imkanı sunmakta. Hafta içi 30 TL’ye bu olanaktan yararlanabilirsiniz.

Anadolu yakasında yer alan DOUBLETREE by Hilton Istanbul-Moda çatı katında bulunan İstanbul ve adalar manzarasına sahip bir açık yüzme havuzuna sahip. 12m*10m büyüklüğündeki ve 1.40 m derinliğindeki yüzme havuzu 7 yaş altı için ücretsiz.
İlgili Aramalar:

anadolu yakası aquapark (35),istanbul anadolu yakası aquapark (33),aquapark istanbul anadolu yakası (14),istanbulda havuza nereye gidilir (13),aquapark anadolu yakası (9),istanbul yüzme havuzları avrupa yakası (8),istanbul avrupa yakasi yuzme havuzlari (8),istanbul anadolu yakasındaki aquaparklar (8),bayanlara özel havuz avrupa yakası (8),avrupa yakası havuz (7)

Yüzme Havuzu Konusu: "İstanbul Yüzme Havuzları, Anadolu Yakası, Avrupa Yakası Yüzme Havuzu"
Yüzme Havuzu Kategorisi: İstanbul Yüzme Havuzları

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » İstanbul Yüzme Havuzları » İstanbul Yüzme Havuzları, Anadolu Yakası, Avrupa Yakası Yüzme Havuzu

Cevabınız