Özel Arama

Yüzme havuzu Etiketleri: , , , .

Galatasaray Ergun Gürsoy Olimpik Yüzme Havuzu

Galatasaray Ergun Gürsoy Olimpik Yüzme Havuzu hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
ergun gursoy yuzme havuzu


Üsküdar’da Burhan Felek Spor Kompleksi bünyesinde Burhan Felek yüzme havuzu yanında yer alan Galatasaray Olimpik Yüzme Havuzu, 2006′dan bu yana tam olimpik standartlarda (10 kulvar, 50 metre*25 metre ebat ve 2,1 metre derinlik) ve üstü kapalı olarak yaz-kış hizmet vermektedir. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki tesis, Galatasaray spor kulübü tarafından işletilmektedir.

500 kişiyi aşkın seyirci kapasitesine sahip Galatasaray yüzme havuzu, yüzmeden başka sutopu, su balesi ve sualtı hokeyi ve rugby gibi branşlardaki müsabakalara ev sahipliği yapmaktadır.

Sınırlı sayıda sporcuya konaklama olanağının da sunulduğu tesiste, ayrıca derinliği daha az (80 cm) çırpınma havuzu da mevcuttur. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürlüğü’ne bağlı farklı yüzme kulüplerinin antrenman yaptığı tesis, donanım olarak uluslararası standartlardadır. Dinlenmek isteyenler için kafeterya, form tutmak isteyenler için fitness ve çok amaçlı stüdyolar Galatasaray olimpik yüzme havuzunda yer almaktadır.

Haftanın belirli saatlerinde halkın kullanımına da sunulan tesiste, engelliler ve çocuklar için yüzme kursları da düzenlenmektedir. Üyelik ve yüzme kursları için Hepatit B ve C ile tam idrar tahlilleri yanında sağlık raporu ve 1 adet resim gerekmektedir. Akşam saatlerinde aylık 200-250 TL’den (8 seans) yüzme bilenler veya bilmeyenler için eğitmen eşliğinde grup derslerinin düzenlenmektedir. Bunun haricinde gündüz serbest programa katılmak aylık 8 seanstan 140 TL’ye mal olmaktadır. En güncel ücretler, üyelik bilgileri ve seanslar için iletişime geçebilirsiniz.

Galatasaray Ergun Gürsoy Olimpik Yüzme Havuzu adres ve iletişim bilgileri:
Adres: Nuh Kuyusu Cad. Alaadin Yavaşça Sok. No:20 34662 / Üsküdar- Altunizade İstanbul, harita
Telefon: 0216 651 99 19-20
İlgili Aramalar:

galatasaray ergun gürsoy olimpik yüzme havuzu nerede (2),galatasaray yüzme okulu ankara (2),galatasaray yüzme kulübü ankara (2),galatasaray ergün gürsoy yüzme havuzu iletişim (1),galatasaray olimpik yüzme havuzu DERİNLİĞİ (1),galatasaray su topu kursları (1),galatasaray yüzme havuzu ankara (1),galatasaray yüzme havuzu derinlik (1),galatasaray yuzme havuzu nereye bagli (1),galatasaray yüzme okulları ankara (1)

Yüzme Havuzu Konusu: "Galatasaray Ergun Gürsoy Olimpik Yüzme Havuzu"
Yüzme Havuzu Kategorisi: İstanbul Yüzme Havuzları

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » İstanbul Yüzme Havuzları » Galatasaray Ergun Gürsoy Olimpik Yüzme Havuzu

Cevabınız