Özel Arama

Yüzme havuzu Etiketleri: , , , , , , , , , .

Cemal Kamacı Spor Kompleksi Yüzme Havuzu, fiyatlar, kurslar, kayıt

Cemal Kamacı Spor Kompleksi Yüzme Havuzu hakkında derlenen bilgileri burada bulabilirsiniz.
cemal-kamaci-yuzme-havuzu


Dünyaca ünlü boksörümüz Cemal Kamacı’nın ismini taşıyan Cemal Kamacı spor kompleksi, bünyesinde pek çok sportif faaliyet yanısıra yüzme havuzunu da barındırmakta. 1500 kişilik seyirci kapasiteli yüzme havuzu olimpik standartlarda.

Abonelik sistemi ile çalışan Cemal Kamacı yüzme havuzu haftada tek veya iki gün gelmenize göre aylık abonelik ücreti 60 veya 100 TL’dir. Yüzme havuzu seansları ise şöyle (Yoğunluk dolayısıyla bazı seanslara kayıt yapılamamakta):
Baylar: Salı-Perşembe 18:30-20:00, 20:15-21:45, Haftasonu: 19:00-20:30
Bayanlar: Çarşamba-Cuma: 18:30-20:00, 20:00-21:30, Haftasonu: 15:00-16:30, 16:30-18:00

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor AŞ tarafından işletilen Cemal Kamacı yüzme havuzuna kayıt için “sporasonline.com” adresinden online kayıt formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca güncel seans ve kurs bilgileri için aynı siteyi ziyaret edebilirsiniz. Cemal Kamacı Yüzme havuzu en güncel fiyatları konusunda iletişim bilgilerini kullanınız.

Cemal Kamacı Spor Kompleksi İletişim:
Cemal Kamacı Spor Kompleksi yüzme havuzu adresi: Şark Kahvesi Otobüs Durağı Karşısı/Okmeydanı- İstanbul-Avrupa Yakası
Cemal Kamacı Yüzme havuzu telefon :0 212 238 42 44
Cemal Kamacı yüzme havuzu ulaşım : 85, 75E, 54A, 54HM, 54ÖR, 54T, 54A, 54E, 126,127, 500, 522 nolu İETT. araçları.
Cemal Kamacı Spor Kompleksi haritası için buraya bakabilirsiniz.
İlgili Aramalar:

cemal kamacı yüzme kursu fiyatları (77),cemal kamacı spor kompleksi (66),cemal kamacı yüzme (55),cemal kamacı spor kompleksi yüzme fiyatları (26),cemal kamacı yüzme kursu (26),cemal kamacı (23),yüzme kursu fiyatları (23),cemal kamacı yüzme fiyatları (21),cemal kamacı yüzme havuzu fiyatları (14),cemal kamacı spor kompleksi okmeydanı (10)

Yüzme Havuzu Konusu: "Cemal Kamacı Spor Kompleksi Yüzme Havuzu, fiyatlar, kurslar, kayıt"
Yüzme Havuzu Kategorisi: İstanbul Yüzme Havuzları

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » İstanbul Yüzme Havuzları » Cemal Kamacı Spor Kompleksi Yüzme Havuzu, fiyatlar, kurslar, kayıt

33 Yorum: "Cemal Kamacı Spor Kompleksi Yüzme Havuzu, fiyatlar, kurslar, kayıt"


 1. kamuran diyor ki:

  9 yaşinda oğlum var kayit yaptira biliyormuyuz fiyatini öğrenebilirmiyim

 2. yusuf diyor ki:

  telefon ettim havuzun tadilatta olduğunu ve tadilatın ne zaman biticeğini bilmediklerini söylediler , açıkçası epey saçma geldi binlerce insanın gittiği havuz nasıl tadilata alınır hadi alındı diyelim nasıl belirli bir bitiş tarihi verilemez?

 3. Songül diyor ki:

  İyi günler ben kayıt yaptırmak istiyorum ücretler nedir toplam olarak mayo nasıl alınıyor ek ücret var mı bilgi verirseniz harika olur.Teşekkürler. :)

 4. deniz ezgi diyor ki:

  kesinlikle tercih ederim çok güzeelll ….

 5. tuğçe diyor ki:

  sevğilerimle cemal kamacı sakinleri bn cemal kabacıya gelmekle şeref duyarım bana yardımcı olursanız ck mutlu olurum iyi ğünler

 6. leyla gürdal diyor ki:

  dün cemal kamacı spor kopleksi yüzme kursuna kızımı yazmak için geldim kayıtlar bitti denildi benden bir saat sonra komsumuzun oğlu kayıt olmuş kızımla aynı yaşta.gerçekten çok şaşırdım.tşk

 7. İrem diyor ki:

  Merhaba arkadaşlar. Ben 3 sene gittim. Havuzun hijyeninden gayet memnundum. Hocalarımızda çok iyiydi.Kısacası ben çok memnundum herkese tavsiye ederimCevabınız