Özel Arama

Burhan Felek Yüzme Havuzu iletişim, adres, ücretler…

Burhan Felek Yüzme Havuzu hakkında bilgileri burada bulabilirsiniz.
burhan felek yuzme havuzu


Üsküdar’da Burhan Felek Spor Kompleksi bünyesinde Galatasaray Ergun Gürsoy Tam Olimpik Yüzme Havuzu ile beraber faaliyet gösteren Burhan Felek Yüzme Havuzu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü mülkiyetindedir. Yarı olimpik standartlardaki (12,5*25) havuz, 5 kulvarlıdır.

1983 yılında bu yana hizmet veren tesis, 500 seyirci kapasiteli tribüne sahiptir. Her yaş grubuna yönelik yüzme eğitimleri, yüzme kursları ve müsabakalardan başka spor kulüplerinin su balesi, su altı rugby ve hokeyi branşlarındaki çalışmaları Burhan Felek yüzme havuzunda icra edilmektedir.

Burhan Felek yüzme havuzundan üye olarak yararlanabilirsiniz. Üyelik için gereken belgeler sağlık raporu, hepatit b-c testi ve başvuru formudur. Üyelik ücretleri, seans ve saat bilgisi ile diğer merak ettikleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Burhan Felek Yüzme Havuzu Adres ve İletişim Bilgileri
Adres: Burhan Felek Spor Kompleksi, Nuhkuyu Caddesi, Üsküdar Askerlik Şubesi yanı, Üsküdar-İstanbul, harita
Telefon:0216 651 49 96
İlgili Aramalar:

burhan felek yüzme havuzu (31),burhan felek yüzme havuzu telefon (8),burhan felek yüzme havuzu iletişim (8),burhan felek yüzme kursu (8),burhan felek spor salonu yüzme (5),üsküdar burhan felek yüzme havuzu fiyatları (5),burhan felek havuz (4),burhan felek yüzme iletişim (4),burhan felek yüzme havuzu telefon numarası (4),su balesi kursu (4)

Yüzme Havuzu Konusu: "Burhan Felek Yüzme Havuzu iletişim, adres, ücretler…"
Yüzme Havuzu Kategorisi: İstanbul Yüzme Havuzları

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » İstanbul Yüzme Havuzları » Burhan Felek Yüzme Havuzu iletişim, adres, ücretler…

4 Yorum: "Burhan Felek Yüzme Havuzu iletişim, adres, ücretler…"


 1. erdal ersin diyor ki:

  merhaba 13 yaşında olan kızımımn kılo sorunu var yuzme kursunda kılo vermesıne yardımcı olabılırmısınız yapmam gereken evrakların tam lıstesını ve ucret tarıfesını yada bana aylık maalıyetı hakkında bılgı verırsenız sevınırım ılgınıze şimdıden teşekkürler.

 2. hülya diyor ki:

  ben büyük havuzunuzda c.tesi-pazar eğitime başlamak isterim.bu hafta başladığımda ne kadar ücret ödiyeceğimi bilmek isterim.
  eğitmeniz konuştum gelirsem direk başlayacağımı söyledi teyit almak istedim.
  bilgi için teşekkürler :)
  hülya

 3. oguzhan diyor ki:

  ben ılerı derecede yuzme bılıyorum fakat benım arkadasım galatasarayda ısmı sedef sezgıner tanıyan varmı bu arada hepatıt A B C testını ve saglık raporunu bugun yaptırdım persembe gunu verıcekler sındıden gelsem kayıt yaptırsam olurmu testlerde cıkınca versem ???????

 4. berkant diyor ki:

  fiyatı kaç para
  galata en güzeliCevabınız