Özel Arama

Yüzme havuzu Etiketleri: , , , .

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kapalı Yüzme Havuzu

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kapalı Yüzme Havuzu hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
eskisehir anadolu universitesi yuzme havuzu


1993 yılında temeli atılan Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kapalı Yüzme Havuzu 1995′ten bu yana Eskişehirlilerin hizmetinde. Anadolu Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde yüzme kursu ve antremanlarının düzenlendiği yüzme havuzundan akademik ve idari personel, işçiler, öğrenciler ve küçük-yetişkin tüm Eskişehir’lilere yararlanabilmekte. Her gün 07:30-23:00 saatleri arasında açık bulunan AÜ yüzme havuzu ayda yaklaşık 1600 kişiye spor yapma imkanı sunmakta.

Eskişehir’deki yüzme havuzundan su ile tedavi görme ihtiyacı olan özürlü çocuklar, belinden ve boynundan problemi olanlar, bebek bekleyen anneler kendilerine ayrılan özel seanslarda faydalanmaktalar.

Anadolu Üniversitesi yüzme havuzu 6 kulvarlıdır. 1,95 metre derinliğindeki havuz yarı olimpik ebatlardadır. Ayrıca 7*16 metre ebatlarında ve 0,66-1,36 cm değişken derinlikli eğitim havuzu da mevcuttur. Yılın her mevsimi kullanılabilen kapalı yüzme havuzu sabit su ve ortam sıcaklığı ile ideal koşullar sunmakta.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi yüzme havuzu yanında ayrıca kondisyon aletleri bulunan bir cimnastik salonu da bulunmaktadır. Ayrıca dinlenme salonu, 300 kişilik tribün, müzik yayını yapabilen ses sisteminin bulunduğu havuzda, Türkiye Şampiyonaları da yapılmakta. Anadolu üniversitesi yüzme kursu sonrasında başarılı olanlar yüzme kulüplerine seçilebilmekte.

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Yüzme Bölümü öğrencilerinden oluşan deneyimli antrenörler sayesinde yüzme stilleri konusunda da kendinizi geliştirebilirsiniz. Su korkusu olanlar, derin suda panik yapanlar için verilen eğitimler sayesinde suda rahat ilerleyebilmekteler.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kapalı Yüzme Havuzu iletişim bilgileri:
Adres:
Havuz telefonu : 0 222 335 05 80-1588-11

Yüzme Havuzu Konusu: "Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kapalı Yüzme Havuzu"
Yüzme Havuzu Kategorisi: Eskişehir Yüzme Havuzları

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » Eskişehir Yüzme Havuzları » Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kapalı Yüzme Havuzu

Cevabınız