Özel Arama

Yüzme havuzu Etiketleri: , , , , , , .

Bursa Yeni Karaman Yüzme Havuzu-Yaz Kursu, iletişim, adres

Bu yazımızda Bursa Yeni Karaman Yüzme Havuzu hakkında bilgiler yer almakta. İletişim bilgileri, yüzme kursu ve adres incelenen hususlar.
Yeni Karaman Yuzme havuzu


Yeni Karaman Mahallesi Ziraat Mesire Alanı içinde inşa edilen Yeni Karaman yüzme havuzu bölgenin bu konudaki önemli bir eksikliğini gidermekte. Bursa Yeni Karaman Yüzme havuzu hem yazın hemde kışın kullanım için üstü kapalı olarak tasarlanmış. Havuzu derinliği 1.80, boyu ise 25 metre yani yarı olimpik. Toplam 5 kulvar bulunan havuzda yüzme müsabakaları da düzenlenmekte. Tesisin içinde duş ve soyunma odalarıda unutulmamış. Yüzme havuzu içerisinde oturup yüzenleri izleyip bi şeyler içebileceğiniz bir adet cafede mevcut.

Yeni Karaman Yüzme havuzunda yaz ayı boyunca yüzme kursu faaliyetleri bulunuyor. Haftaiçi 5 gün yapılan yüzme kursu eğitimleri 3 hafta, hafta sonu yapılan eğitimler ise 4 hafta sürmekte. Yüzme öğrenmek isteyenler için güzel bir olanak. Yüzme kurslarına kayıt olmak, güncel seans saat bilgileri ile yüzme kursu ücretlerini öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz.

Peki Yeni Karaman Yüzme Havuzuyla Nasıl İrtibata geçilir?
Adres : Yeni Karaman Mah. Ziraat Mesire Alanı, Bursa
Telefon: 245 45 01
İlgili Aramalar:

karaman yüzme havuzu (45),karaman yüzme havuzu bursa (15),karaman olımpık yüzme havuzu (15),yeni karaman yarı olimpik yüzme havuzu telefon (13),yeni karaman yarı olimpik yüzme havuzu (12),yeni karaman yüzme havuzu (11),karaman yarı olimpik yüzme havuzu (11),bursa karaman yarı olimpik yüzme havuzu (10),bursa karaman yüzme havuzu fiyatları (9),karaman yüzme havuzu iletişim (8)

Yüzme Havuzu Konusu: "Bursa Yeni Karaman Yüzme Havuzu-Yaz Kursu, iletişim, adres"
Yüzme Havuzu Kategorisi: Bursa Yüzme Havuzları

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » Bursa Yüzme Havuzları » Bursa Yeni Karaman Yüzme Havuzu-Yaz Kursu, iletişim, adres

36 Yorum: "Bursa Yeni Karaman Yüzme Havuzu-Yaz Kursu, iletişim, adres"


 1. bt diyor ki:

  suan da kayıt alınıyor mu

 2. mahmut diyor ki:

  Telefonlara neden cevap verilmiyor ?

 3. Ezgi diyor ki:

  Ben yüzme biliyorum hobi olarak ta gidebilir miyiz?

  1. Zeynep Tuğçe diyor ki:

   Ben hobi için gidiyordum yani yüzme bilsemde eğlencesine bence gitmelisin benden tavsiye

 4. ela diyor ki:

  şu telefonlara neden bakılmıyor günde 50 defa aramama rağmen bir türlü cevap alamıyorum.

 5. su diyor ki:

  kapalı bayanlar için kurslar , yüzme seansları , havuz ve çevresi (cafe) şartları müsait mi? yani rahatlıkla kapalı bayanlar gelebilir mi?

  1. kb diyor ki:

   bende merak ediyorum; havuz ortamı soyunma odaları kafe vs. yerlerde güvenlik kamerası varmı ?bayan saatinde cafe herkese açık mı? teşekkürler.

 6. hanife diyor ki:

  sadece iki gün eğitim almak istiyorum fiyatı ne kadar?Cevabınız