Özel Arama

Yüzme havuzu Etiketleri: , , , , , , , , , , , , , , .

Bursa Nilüfer Belediyesi Konak Yüzme Havuzu tesisleri, iletişim, telefon

Bursa Nilüfer Belediyesi Konak Olimpik Yüzme Havuzu tesisleri hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. İletişim, telefon ve adres konuları burada işlenmekte.
bursa nilufer belediyesi konak yuzme havuzuYeşil Bursa’nın gözbebeği Nilüfer ilçesinde Nilüfer Belediyesince işletilen Konak Olimpik Yüzme Tesisleri genç, çocuk yaşlı Bursalıların hizmetinde. Peki Nilüfer Belediyesi Yüzme Havuzunda ne gibi imkanlar var?

Yarı olimpik kapalı havuzdan başka yaz aylarında kullanılabilen tam olimpik açık yüzme havuzunun bulunduğu Konak yüzme havuzu sadece olimpik yüzme havuzu olarak değil aynı zamanda bir spor merkezi olarak çalışmakta. Fitness Salonunun da yer aldığı tesiste sauna, bilardo, cafe, restaurant da bulunuyor. PowerSwim Spor ve Yüzme Mağazası yüzme severlerin ihtiyaçlarını gidermekte.

Nilüfer yüzme havuzu Nilüfer Belediyespor bünyesinde yüzme kurslarına da ev sahipliği yapmakta. En güncel seans ve saatler, ücret ve üyelik kaydı bilgisi için iletişime geçebilirsiniz.

Nilüfer Belediyesi Yüzme Havuzu iletişim bilgileri: (niluferyuzme.org)
Adres:Balci Sokak No.6, Nilufer, 16140 Bursa
Telefon: 0 224 453 0626
İlgili Aramalar:

konak yüzme havuzu (38),bursa konak yüzme havuzu (27),bursa konak yüzme havuzu telefon (12),bursa nilfer belediyesi (12),konak yüzme havuzu bursa (12),bursa konak yüzme havuzu fiyatları (10),yüzme kursu bursa (7),Bursa havuzları (6),bursa nilüfer belediyesi yüzme kursları (5),nilüfer belediyesi yüzme havuzu telefon (5)

Yüzme Havuzu Konusu: "Bursa Nilüfer Belediyesi Konak Yüzme Havuzu tesisleri, iletişim, telefon"
Yüzme Havuzu Kategorisi: Bursa Yüzme Havuzları

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » Bursa Yüzme Havuzları » Bursa Nilüfer Belediyesi Konak Yüzme Havuzu tesisleri, iletişim, telefon

29 Yorum: "Bursa Nilüfer Belediyesi Konak Yüzme Havuzu tesisleri, iletişim, telefon"


  1. Aze diyor ki:

    Bayanlara özel yüzme havuzu istiyoruz. Bayan ister Kapalı ister açık olsun karma bir havuza girmek istememesi çok makul bir durum.

    1. Sd diyor ki:

      Hanımfendi bunun için yer yok sadece kadınlara özel istiyorsanız başka bir havuza gidebilirsinizCevabınız