Özel Arama

Yüzme havuzu Etiketleri: , , , .

Yüzme Havuzu Ankara-Olimpik-seanslar-fiyatlar

Yıllar yılı Ankara’da halka açık sadece bir iki yerde yüzme havuzu mevcuttu.Yoğun üniversite öğrencisi nüfusuna rağmen tüm Türkiye’de olduğu gibi, Ankara’da da yeterince yüzme havuzu bulunduğunu söyleyemiyorduk. Ancak son yıllarda gözle görülür bir gelişme kaydedilmiş durumda. Şimdi Ankara’daki yüzme havuzlarını, özellikleri ve seansları ile inceleyelim. Sizlere iletişim bilgileri (telefon, adres) ve fiyatları da iletmeye çalışacağız. Ankara yüzme havuzları ile ilgili bilgiler burada:


Yıllar yılı Ankara’da halka açık sadece bir iki yerde hüzme havuzu mevcuttu.Yoğun üniversite öğrencisi nüfusuna rağmen tüm Türkiye’de olduğu gibi, Ankara’da da yeterince yüzme havuzu bulunduğunu söyleyemiyorduk. Ancak son yıllarda gözle görülür bir gelişme kaydedilmiş durumda. Şimdi Ankara’daki yüzme havuzlarını, özellikleri ve seansları ile inceleyelim. Sizlere iletişim bilgileri (telefon, adres) ve fiyatları da iletmeye çalışacağız. Seans ve fiyatlar konusunda detaylı bilgiyi ilgili yazılardan öğrenebilirsiniz. Fiyat tarifelerini güncel tutmaya gayret ediyoruz ancak sizlerin katkıları bizi ayrıca mutlu kılacaktır. Gittiğiniz havuzlar ile ilgili yorumlarınızı bırakarak, henüz söz konusu yüzme havuzları konusunda bilgi sahibi olmayanları aydınlatabilirsiniz de.

Not: Bu yazımız daha önce sporvakti.net’te yayınlanmakta idi. Ancak kullanıcı yorumlarının daha iyi paylaşılmasını teminen her bir yüzme havuzunu ayrı ayrı ele almayı daha uygun bulduk.
İlgili Aramalar:

ankara kapalı yüzme havuzları (86),ankara açık yüzme havuzları (34),ankarada yuzme havuzları (22),ankara kapalı yüzme havuzu (21),ankarada kapalı yüzme havuzları (20),ankaradaki yüzme havuzları (17),ankaradaki kapalı yüzme havuzları (16),ankara kapalı havuz (14),ankara açık havuzlar (13),ankarada açık yüzme havuzları (13)

Yüzme Havuzu Konusu: "Yüzme Havuzu Ankara-Olimpik-seanslar-fiyatlar"
Yüzme Havuzu Kategorisi: Ankara Yüzme Havuzları

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » Ankara Yüzme Havuzları » Yüzme Havuzu Ankara-Olimpik-seanslar-fiyatlar

3 Yorum: "Yüzme Havuzu Ankara-Olimpik-seanslar-fiyatlar"


 1. kezban diyor ki:

  siz milletle alay mı ediyorsunuz…
  tek bilgi vermeden kasıla kasıla yazı yazmışsınız

 2. büşra diyor ki:

  gerçekten çok yardımcı oldunuz daha seanslarını, fiyatını, havuza hangi günler gireceğimizi bile yazmamışsınız gerçekten çok teşekkür ederiz çünkü hiç bir bilgi yazmamışsınız.

 3. Bahar diyor ki:

  çok teşekkürler.
  çok yardımcı oldunuzCevabınız