Özel Arama

Yüzme havuzu Etiketleri: , , , .

Mamak Türközü Yüzme Havuzu

Mamak Belediyesi Türközü Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
mamak yuzme havuzu


Mamak Belediyesi’nce Türközü mahallesinde 2013 yılında hayata geçirilen Mamak Spor Kompleksi 15 bin metrekare alanda Spor Merkezi ve yüzme havuzu olarak tüm Mamaklıların hizmetindedir.

Tesiste yarı olimpik standartlardaki (5 kulvarlı, 12,5 * 25 metre ebatlarındaki) havuzdan başka çocuk havuzu da mevcuttur. Yüzme havuzunda çocuklar ile yetişkin bay ve bayanlara yönelik başlangıç, orta ve ileri düzey grupları şeklinde yüzme kursları düzenlenmektedir. Yüzmekten başka dilerseniz günün stresini atmak için saunadan da yararlanabilirsiniz.

Mamak Spor Kompleksinde voleybol, basketbol, hentbol için kapalı spor salonu, uzak doğu döğüş sporları vs. için çok amaçlı salon, futbolseverler için açık-kapalı halı saha, koşu ve yürüyüş yolları, basketbol sahaları, çocuk oyun alanı, ferah ve son teknoloji spor aletlerinin bulunduğu fitness salonu, otopark, kafeterya, elektronik kilitli dolaplar gibi olanaklar mevcuttur.

Mamak yüzme havuzundan üye olarak yararlanabilirsiniz. Giriş ücretleri, yaz spor okulu ve yüzme kursları, bayanlar günü, seans-saat bilgisi ve diğer merak edilenler için iletişime geçebilirsiniz.

Mamak Türközü Yüzme Havuzu adres ve iletişim bilgileri:
Adres: Türközü Mahallesi, 440. sokak (398. Cadde), Mamak Ankara, harita
Telefon: 444 0 149, 0 312 550 70 00 (Mamak Belediyesi)
İlgili Aramalar:

türközü yüzme havuzu (41),mamak belediyesi yüzme havuzu (13),ankara türközü yüzme havuzu (12),türközü yüzme havuzu fiyatları (7),mamak yüzme havuzu adresi (5),ankara türközü havuz (5),mamak yüzme havuzu iletişim (5),ankara mamak belediyesi yüzme kursları (4),ankara mamak türközü yüzme havuzu (4),mamak yuzme havuzu fiyatlari (3)

Yüzme Havuzu Konusu: "Mamak Türközü Yüzme Havuzu"
Yüzme Havuzu Kategorisi: Ankara Yüzme Havuzları

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » Ankara Yüzme Havuzları » Mamak Türközü Yüzme Havuzu

49 Yorum: "Mamak Türközü Yüzme Havuzu"


  1. murat diyor ki:

    yüzme ve spor yapmak istiyorum koşulları ve saatleri ögrenebilirmiyim..teşekkürler

  2. ipek diyor ki:

    Bayan günleri ve seanslariyla ilgili bilgi alabilirmiyim?Cevabınız