Özel Arama

Yüzme havuzu Etiketleri: , , , , , , , , , , , .

Keçiören Altınpark Olimpik Yüzme Havuzu

Keçiören Altınpark Olimpik Yüzme Havuzu konusunu Ankara yüzme havuzları içerisinde incelemekteyiz. Altınpark Olimpik Yüzme Havuzu adresi, telefon numarası, ücretler ve yorumlar konularında bilgileri burada bulabilirsiniz.


Ankara büyükşehir belediyesince (Anfa) işletilen Altınpark içerisinde yer alan Altınpark tam olimpik yüzme havuzu uzun yıllardır Ankara’lı yüzme severlerin gözde bir mekanı olmuştur.

Altındağ ilçesi Aydınlıkevler semtinde bulunan Altınpark yüzme havuzunun derinliği 2-5m arasında değişmektedir. Soyunma odaları, duşlar ve kafeterya ile dev ekranda maç keyfi sunulan havuzda atlama platformu da bulunmaktadır. Su topu vs. müsabakalar için skor bordunun yer aldığı tesisi seyirci tribününden gözlemleyebilirsiniz.

Cumartesi günleri bayanlara özel, Pazar günleri ise erkeklere özel olarak ayrılan tesisten üyelik veya seans başı yararlanılabilmekte.

Altınpark yüzme havuzu adres ve iletişim bilgileri:
Adres-harita: Altınpark caddesi, 19 Mayıs Kapısı Aydınlıkevler Altındağ Ankara, harita
Telefon: 0 312 316 31 13

Not: Altınpark yüzme havuzu tadilat ve maddi sorunlar nedeniyle son bir kaç senedir atıl durumdadır. En güncel durumu yorumlardan görebilirsiniz.
İlgili Aramalar:

altınpark yüzme havuzu (195),ankara altinpark yuzme havuzu (29),altınpark yüzme havuzu fiyatları (24),altınpark yüzme havuzu bayanlar günü (20),altınpark yüzme kursu (19),altınpark yüzme kursu fiyatları (14),altınpark yüzme havuzu kursları (12),ankara altınpark yüzme havuzu fiyatları (11),altınpark yüzme havuzu fiyatı (11),altınpark yüzme havuzu iletişim (10)

Yüzme Havuzu Konusu: "Keçiören Altınpark Olimpik Yüzme Havuzu"
Yüzme Havuzu Kategorisi: Ankara Yüzme Havuzları

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » Ankara Yüzme Havuzları » Keçiören Altınpark Olimpik Yüzme Havuzu

77 Yorum: "Keçiören Altınpark Olimpik Yüzme Havuzu"


  1. semiha diyor ki:

    Ücretleri ne kadar ? Burdaki numaradan ulaşılamıyor ayrıca bayanların ki hangi gün ?Cevabınız