Özel Arama

Yüzme havuzu Etiketleri: , , , , , , .

Ankara Keçiören Aktepe yüzme havuzu, iletişim, üyelik

Keçiören’de yüzmek için Etlik yüzme havuzunda başka alternatifler de mevcut. Bunlardan biri olan Aktepe yüzme havuzu hakkında bilgileri sizler için derledik. İşte Keçiören’de Aktepe yüzme havuzu:
kecioren aktepe yuzme havuzu


Ankara Aktepe Yüzme Havuzu: 2007 yılında bu yana faaliyette olan Aktepe Spor Kompleksi Keçiören Belediyesince işletilmekte. Bay-bayan sauna odaları, fitness-kondisyon salonu ve step-aerobik salonu ile spor severlerin hizmetinde olan Aktepe Spor Merkezi, sağlık odası, digitürk ve lig tv izlenebilen tv-dinlenme odası gibi olanaklara da sahip. Yüzme severler için tesiste hanımlar ve beylerin ayrı gün ve saatlerde kullanabildiği yüzme havuzu ve su parkı şeklinde açık aqua park da mevcut. Yarı olimpik (13*25 metre) standarttaki kapalı yüzme havuzundan başka 10,00 x 15,00 metre ebatlarında açık yüzme havuzunda da yüzmek mümkün.

Aktepe Spor Kompleksinde yoga salonu, açık tenis kortları, mini golf, büyük ve normal halı sahalar, masa tenisi gibi pek çok sportif faaliyette bulunabilirsiniz. Ayrıca bilardo, air hockey, langırt ve dart oynanabilen oyun salonları, kreş, restorant ve kafeler, spor malzemeleri satış mağazası, masaj odaları ve koltukları gibi pek çok imkan Aktepe Spor Kompleksi bünyesinde hizmet vermekte.

Fitness hocalarının ve havuz hocalarının da bulunduğu Aktepe Yüzme havuzunda yüzme ve spor kursları da düzenlenmekte. 08:00-22:00 saatleri arasında hizmet veren Aktepe yüzme havuzunda yaz kış spor yapmanız mümkün. 3-7 yaş arası erkek ve kız çocukları velileriyle beraber havuzu kullanabilirler. 10 yaş üzeri çocuklar havuza üyeliği yapılabilmekte. 14 yaş üzeri çocuklar ise fitnesse kaydolabilir. Aktepe Spor kompleksi temizliği 14:00 – 15:30 ve 21:00 – 22:00 saatleri arasında yapılmakta.

Aktepe Spor Merkezinden yararlanmak için üye olabilirsiniz. Kayıt işlemleri için iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Keçiören Aktepe yüzme havuzu iletişim bilgileri:
Adres: Aktepe Mah. Özyurt Cad. Otobüs Durağı Hareket Noktası karşısı, Keçiören/Ankara, Harita için tıklayınız.
Telefon: 0312 357 77 51
İlgili Aramalar:

keçiören yüzme havuzu (95),aktepe aquapark (47),aktepe yüzme havuzu (44),ankara aktepe aquapark (20),ankara aktepe yüzme havuzu (16),aktepe spor merkezi (12),aktepe aquapark ankara (12),keçiören aktepe yüzme havuzu (11),aktepe spor tesisleri (10),KEÇİÖREN YÜZME HAVUZLARI (9)

Yüzme Havuzu Konusu: "Ankara Keçiören Aktepe yüzme havuzu, iletişim, üyelik"
Yüzme Havuzu Kategorisi: Ankara Yüzme Havuzları

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » Ankara Yüzme Havuzları » Ankara Keçiören Aktepe yüzme havuzu, iletişim, üyelik

64 Yorum: "Ankara Keçiören Aktepe yüzme havuzu, iletişim, üyelik"


  1. sudenaz diyor ki:

    Arkadaslar ucretleri ne kadarrrr

  2. zeynep diyor ki:

    ya arkadaslar persembe gunu kızlarmıı cvpp vern acıll lutfnn

  3. kadir diyor ki:

    peki ne zaman açılıyoCevabınız