Özel Arama

Ankara Gölbaşı Rauf Denktaş Kapalı Yüzme Havuzu

Ankara Gölbaşı Rauf Denktaş Kapalı Yüzme Havuzu hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
golbasi yuzme havuzu


Temeli 2011 yılında atılan Gölbaşı Yüzme Havuzunun 2012 ortalarında hizmete girmiştir. Yarı olimpik standartlardaki (12,5 metre *25 metre) yüzme havuzundan başka tesis bünyesinde spor merkezi de yer almaktadır.

Rauf Denktaş yüzme havuzunda bay-bayan soyunma odaları, wc ve lavabolar, duşlar, saunalar, cankurtaran odası, kurs hocaları için eğitmen odası ile sağlık odası bulunmaktadır. Spor merkezi olarak hizmet veren 2. katta ise zayıflamak ve formda kalmak isteyenler için aletli jimnastik imkanı sunan fitnes salonu, 90 kişilik seyir terası, spora gelen bayanların spor sürecinde çocuklarını gözetmenlere emanet edebilecekleri kreşi, vitamin kafesi yer almaktadır.

Gölbaşı yüzme havuzu üyelik ve kayıt ücretleri, seanslar ve yüzme kursları ile diğer merak ettikleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Gölbaşı Rauf Denktaş Yüzme Havuzu adres ve iletişim bilgileri:
Adres: Bahçelievler Mah. Gölbaşı Ankara, harita
Telefon: 0 312 485 55 55 (Belediye)
İlgili Aramalar:

golbası yuzme havuzu (12),rauf denktaş kapalı yüzme havuzu (11),gölbaşı rauf denktaş yüzme havuzu (11),rauf denktaş spor salonu (8),rauf denktaş yüzme havuzu (8),rauf denktaş yüzme havuzu gölbaşı (6),gölbaşı belediyesi yüzme havuzu (6),golbasi kapali yuzme havuzu (6),gölbaşı olimpik yüzme havuz (5),golbasi havuz (4)

Yüzme Havuzu Konusu: "Ankara Gölbaşı Rauf Denktaş Kapalı Yüzme Havuzu"
Yüzme Havuzu Kategorisi: Ankara Yüzme Havuzları

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » Ankara Yüzme Havuzları » Ankara Gölbaşı Rauf Denktaş Kapalı Yüzme Havuzu

7 Yorum: "Ankara Gölbaşı Rauf Denktaş Kapalı Yüzme Havuzu"


 1. Emine diyor ki:

  Biz orya stres atmak,eğlenmek için gidiyoruz.Görevliler dakika başı uyarıyor.Onlara sadece bir görevli oldukları,başımızda sürekli dadı olmadıkları hatırlatılmalıdır.Eğer bir daha gittiğimde yine aynı uyarı trafiğiyle karşılaşacak olursam elimden gelen şikayeti ardıma koymayacağım.Ya düzgün görevliler seçin,ya da uyarın.Biz küçük çocuk değiliz yüzerken sürekli azarlanacak!!!

 2. eda diyor ki:

  bayanlar günün ne zamn ve giriş ücreti nekadar havuz için gerekli malzemeler nelerdir yardımcı olurmusunuz ? :)

 3. asya diyor ki:

  bende 2 aydır orda kurs görüyorum ve gayette memnunum 2 defa boğulma tehlikesi geçirdim ve hocalarımız anında yardım etti çalışanlar ve hocalarımızdan çok memnunum …

 4. dev adam diyor ki:

  gittiğimde şu tarz bir sorunla karşılaştım. Ben ve bayan Kuzenimle gittik. günün her vakti kadın ve erkek olarak ayrıldığı için bizde aile gününde gittik ve bize evlimisiniz diye bir soru geldi. bizde hayır diyincede evli olmayanları alamıyoruz diyerek gönderildik… yani kız arkadaşınızla gidebilceğiniz bir yer değildir. Haremlik seramlık olmuş.

 5. ersin diyor ki:

  hayırlı olsun inşllh havuzda sıkıntı cıkmaz inşllah arkadaslarımız orda rahatsız olmaz

 6. misafir diyor ki:

  Havuz gayet güzel ancak orada bulunan görevlilerin(cankurtaranların) yeterlilikleri test edilmelidir. Ayrıca görevliler yüzmek için gelen vatandaşa olan üslupları konusunda uyarılmalıdır. Zira stresten uzaklaşmak ve sağlıklı olmak için gidenlerin daha beter stres olup dönmesine sebep oluyorlar.

  1. .. diyor ki:

   konuyu açabilirmisiniz ne gibi bir sıkıntıCevabınız