Özel Arama

Yüzme havuzu Etiketleri: , , .

Adana yüzme havuzları, Adana Yüzme Kursları

Adana ülkemizde yüzmenin en çok rağbet edildiği yerlerden birisi. Sizler için Adana yüzme havuzları ve Adana Yüzme Kursları hakkında bilgiler derlemeye çalıştık. İşte Adana’daki olimpik, açık ve kapalı yüzme havuzları.
adana yuzme havuzlari


Türkiye’nin ilk yüzme havuzuna ev sahipliği yapan Adana, yüzmeye gösterilen ilginin neticesinde ülke çapında başarılar kazanmaya devam etmekte. Adana’da yüzmek için pek çok alternatif bulunmakta. Adana’da yüzme kursu araştıranlar için önerimiz aşağıda belirteceğimiz yüzme havuzları ile irtibat kurmak. Adanayuzme.com ve Adana İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü (adana-gsim.gov.tr-0322 459 66 03) faydalanılacak diğer kaynaklar.

Adana’da yüzme kulüplerinin faaliyet gösterdiği yüzme havuzlarından birisi Adana Atatürk Yüzme Havuzu. Atatürk yüzme havuzu yanındaki Adana Rıza Salih Saray Kapalı Yüzme Havuzu ve Adana 100. Yıl yüzme havuzu diğer alternatifleriniz.

Üniversite öğrencileri ve personel için öncelikli bir tercih olarak Adana Çukurova Üniversitesi Özdemir Sabancı Yüzme Havuzu da gözde bir mekan. Profesyonel anlamda yüzmeye meraklılar için Adana Ayas yüzme havuzu uygun bir mekan olabilir.

Adana’daki okulların yüzmeye ayrı bir ilgi duyduğu söylenebilir. Bunlara örnek olarak Adana Başkent Okulları Yüzme Havuzu ve Adana Bilfen Sports Plaza, Bilfen Yüzme havuzu yüzme meraklıları ve yaz okulu bünyesinde yüzme kursu arayanlara önerilebilir.

Mavisu Adana aqualand‘de eğlenmek ve serinlemek tercihiniz olabilir. Ya da hemen hemen her mahallede bulunan ve kısmı Adana büyükşehir belediyesince işletilen, bir kısmı özel sektöre kiraya verilmiş veya kulüplere tahsis edilmiş havuzları da tercih edebilirsiniz. Sonuçta, Adana’da yüzme havuzu ve yüzme kursu olarak pek çok altenatif bulunmakta. Herkese iyi yüzmeler…




İlgili Aramalar:

adana yüzme kursları (100),adanadaki havuzlar (84),adanadaki yüzme havuzları (31),adana yüzme kursları fiyatları (28),adanada yüzme kursları (16),adana havuz yerleri (15),adanadaki yüzme kursları (14),adana bilfen okulları yüzme kursları (13),adana daki havuzlar (10),adana yüzme havuzu kursları (9)

Yüzme Havuzu Konusu: "Adana yüzme havuzları, Adana Yüzme Kursları"
Yüzme Havuzu Kategorisi: Adana Yüzme Havuzları

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » Adana Yüzme Havuzları » Adana yüzme havuzları, Adana Yüzme Kursları

2 Yorum: "Adana yüzme havuzları, Adana Yüzme Kursları"


  1. idal diyor ki:

    buna nerden katılıyo yaa :D

  2. aleyna diyor ki:

    fiyatı kaç tl



Cevabınız