Özel Arama

Yüzme havuzu Etiketleri: , , .

Adana Çukurova Üniversitesi Özdemir Sabancı Yüzme Havuzu- saatler, fiyat

Adana Özdemir Sabancı Yüzme Havuzu hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
adana ozdemir sabanci yuzme havuzu


Çukurova üniversitesi bünyesindeki Özdemir Sabancı Yüzme Havuzu Sabancı vakfının Türk halkına bir hediyesi. 1985 yılından bu yana Adanalı yüzme severlere imkanlar sunan Çukurova üniversitesi yüzme havuzu 1,5 metre ile 4,5 metre arasında derinliğe sahiptir. Türkiyenin en modern yüzme havuzlarından biri olan Kapalı yüzme havuzu sualtı ragbi yarışmalarının yapılabileceği özel havuzlardan biridir. 500 kişilik tribün kapasitesi, 6 kulvar, 120 kişilik emanet dolabı ve 24 duşluk kapasitesi bulunan tesis 06:30-23:30 saatleri arasında kullanılabilmekte.

Çukurova üniversitesi yaz okulu bünyesinde basketbol, voleybol, yüzme, tenis kursları düzenlenmekte. Eğitmen kadrosu olarak Çukurova Üniversitesi Spor Kulübü antrenörleri ve Çukurova Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencilerinin bulunduğu spor kursları yoğun talep görmekte.

Çukurova üniversitesinde düzenlenen yüzme kursu toplam 15 saatte 5 haftada düzenlenmekte. Yüzmeyi öğrenmek veya stilini geliştirmek isteyenler için ayrı ayrı düzenlenen yüzme kurslarında 10-15 kursiyer alınmakta. Bone giymenin zorunluğu olduğu yüzme kursları 6-15 yaş grubu için haftasonları sabah tertip ediliyor. 15 yaş ve üzeri için ise farklı saatlerde yüzme kursu düzenlenmekte. Yüzme kursu ücretleri Çukurova Üniversitesi Personeli, eş ve çocukları, üniversite öğrencileri ve konuklara göre farklılık arz ederek 85-125 TL arasında değişmekte. En güncel bilgiler ve yüzme kursları için iletişim bilgilerine müracaat ediniz.

Özdemir Sabancı Yüzme Havuzu Çukurova Üniversitesi Spor Kulubü, Çukurova Üniversitesi Su Altı Takımı, bireysel kullanım ve yüzme dersleri için farklı saatlere sahip. Çukurova üniversitesi yüzme havuzuna üye olmak ve aylık kart edinmek için iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Çukurova yüzme havuzu iletişim bilgileri:
Özdemir Sabancı Kapalı Yüzme Havuzu Adres: Çukurova Üniversitesi Balcalı Kampüsü Yüreğir-Adana
Telefon: 322-338 64 57, (322) 338 60 84 Dahili: 3632 veya 2568
İlgili Aramalar:

adana yüzme kursu fiyatları (21),adana yüzme havuzları fiyatları (14),balcalı yüzme havuzu (14),çukurova üniversitesi yüzme havuzu (11),adana balcalı yüzme havuzu (9),çukurova üniversitesi havuz fiyatları (6),çukurova üniversitesi havuz saatleri (6),çukurova üniversitesi havuz (6),çukurova üniversitesi yüzme kursu (6),adana havuz fiyatları (5)

Yüzme Havuzu Konusu: "Adana Çukurova Üniversitesi Özdemir Sabancı Yüzme Havuzu- saatler, fiyat"
Yüzme Havuzu Kategorisi: Adana Yüzme Havuzları

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » Adana Yüzme Havuzları » Adana Çukurova Üniversitesi Özdemir Sabancı Yüzme Havuzu- saatler, fiyat

4 Yorum: "Adana Çukurova Üniversitesi Özdemir Sabancı Yüzme Havuzu- saatler, fiyat"


 1. ümmü diyor ki:

  5 seansı 250 tl dediler bugün konuştum acaba tam olarak ne kadar bu bilgiler güncellenmiyor mu …

 2. smr diyor ki:

  çocuklarımı yazdırdım çok iyi ve temizdi benim için önemli olanda temizlik oda vardı zaten hocalarıda gayet iyiydi çocuklarım ögrendi

  1. mustafa diyor ki:

   kac gunde ogrendı ??

 3. ayça diyor ki:

  ben buraya dyazıldımçok güzel olmasada iyiCevabınız