Özel Arama

Yüzme havuzu Etiketleri: , , , , , , , , , , , , , , , , , .

Adana Hayal Park Yüzme Havuzu seansları, iletişim, telefon

Adana Hayal Park Yüzme Havuzu hakkında bilgileri derlediğimiz bu yazımızda Hayal Park havuz seansları, iletişim bilgileri, telefon numarası ve ücretler konularında malumatlar bulabilirsiniz.
adana hayal park yuzme havuzu


Türkiye’de yüzmenin başkenti olan Adana’da Seyhan Belediyesi katkılarıyla oldukça geniş bir alanda Hayal Park Adana’lıların hizmetinde. Peki Adana Hayal Park’ta neler var?

Adana Hayal Park yüzme havuzunun bulunduğu parkta 150 metrekarelik seyir kulesi, 300 kişilik amfi tiyatro, açık otopark, basketbol, voleybol ve tenis sahaları, kütük ev ve çocuk oyun alanları, yapay göletler ve süs havuzları, suni dereler ve asma köprüler ile yürüyüş ve koşu parkurları yer almakta. Restaurant ve kafeteryalar rahatınız için düşünülmüş diğer ayrıntılar. Spor severler Hayal Park salonununda fitness, step-aerobik programlarına katılıp saunada rahatlayabilirler. Dileyenler açık yüzme havuzunda yüzme kurslarına da katılabilirler.

Hayal Park Adana yüzme havuzu seansları şöyle: 07:00-22:30 saatleri arasında açık olan Hayal Park havuz 1,5 saatlik seanslara sahip ve seans aralarında yarım saat bulunmakta.

Adana Hayal Park Yarı Olimpik yüzme havuzu ücretleri seans başı 7 TL olarak uygulanmakta. Aylık (12 seans) ve yıllık abonelikler ve öğrenciler için daha uygun fiyatlar bulunmakta. Hayal Park spor salonunda fitness, step-aerobik ve sauna’ya da seans başı ücret ödeyerek faydalanmanız mümkün.

Yüzme Havuzu günleri olarak Pazartesi, Çarşamba ve Cuma bayan günleri, kalan günler ise (salı, perşembe ve haftasonu) karma günler
olarak uygulanmakta.

En güncel ücret ve seans saat bilgisi ile üyelik kayıt işlemleri ve yüzme kursları için iletişime geçebilirsiniz.

Adana Hayal Park Yüzme Havuzu iletişim bilgileri:
Adres: Adana Hayal Dünyası içi, Adana, harita için tıklayınız.
Telefon : 0 322 234 84 00 – 0322 234 47 85
İlgili Aramalar:

hayal park spor salonu (79),adana hayal park yüzme havuzu saatleri (43),adana hayal park telefon numarası (30),hayal park yüzme saatleri (30),adana hayal park havuz seansları (28),hayal park havuz seansları (27),hayal park yüzme seansları (27),adana hayal park yuzme havuzu (26),adana hayal park havuz (26),hayal park adana telefon numarası (26)

Yüzme Havuzu Konusu: "Adana Hayal Park Yüzme Havuzu seansları, iletişim, telefon"
Yüzme Havuzu Kategorisi: Adana Yüzme Havuzları

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » Adana Yüzme Havuzları » Adana Hayal Park Yüzme Havuzu seansları, iletişim, telefon

82 Yorum: "Adana Hayal Park Yüzme Havuzu seansları, iletişim, telefon"


 1. hicran diyor ki:

  hayal park yüzmeye kayıtlı yeğenim 10 seansına gidiyoruz 7 yaş çocuk korktu ve kaçtı eğitmen arkasına bile gitmedi daha sonra çocuk girmek istedi almadılar böyle saçmalığı ilk defa gördüm bu konuyla ilgilenecek yetkili varmı

 2. serpil akgül diyor ki:

  günlerdir arıyorum telefona cevap vermiyorsunuz ben adana da yaşıyordum antalya ya taşındım adanaya geldikçe hayalparka geliyorum yanlızbu geldiğimden beri ulaşmaya çalışıyorum telefonlarınız cevap vermiyor.. birde herkese övgüyle bahsediyordum bu övgüyü şimdi haketmediğinizi düşünüyorum..

  1. cabbar diyor ki:

   güzel bir kopleks fakat elemanlar aşırı rahat ve işlerinden eminler.özel sektör olmadığı çooook belli.duşlar arızalı.Arkadaşlara bir şey sorunca döver gibi cevap veriyorlar.Her şey normal ama kafalarına göre bakım var diyip o günü iptal ediyorlar, havuza giremiyorsun.Birtek bilardo bölümü güzel.Çalışan arkadaşta çok centilmen.

 3. selahattin diyor ki:

  hafta sonu girmek icin kayitli olmaniza gerek yok

 4. deniz diyor ki:

  kesinlikle tavsiye etmiyorum. hijyenik değil her yer pislik içinde. personel ilgisiz. seanslarda kontenjan yok kulaç atacak yer kalmıyor çoğu zaman. yüzmeye çalışırken muhakkak birileri üzerinize atlıyor, çarpıyor vs… yetersiz bir yer.

  1. sena diyor ki:

   katılıyorum..

 5. asya diyor ki:

  ya bu kadar büyük bi kuruluşsunuz madem telefonlara neden bakılmıyor ? seansların saatleri neden internette yazmıyor? bu kadar duyarsızlık olmaz ama.

 6. kaan diyor ki:

  telefonları açın bi ya

 7. seda diyor ki:

  Telefonları ne zaman açıyorsunuz? hayret içindeyim iki gündür arıyorum ve daha bakan olmadı. saçmalık.

 8. duygu diyor ki:

  telefona bir türlü cevap veren yok çocuğum 4,5 yaşında haftasonları yüzmeye getirmek istiyorum ücretleriniz ve saatleriniz hakkında bilgi almak istiyorum

 9. BadGörlGaGa diyor ki:

  Ben söyle bise duydum ; acaba haftasonu kayıt olmadan girilebiliyor mu havuza. (10-veya 14 yaş)

 10. feride diyor ki:

  yaz tatillerinde ücertsiz oluyor ama kayıtlar ne zaman başlıyor bilen var mı ???

 11. azrail diyor ki:

  çok temiz kardeşim çoğu zaman gidiyorum 13 yaşı alıyolar

 12. Yaşar GüLeryüz diyor ki:

  Arkadaşlar ben 13 yaşındayımbeni alırlarmı?

 13. danyal topatan diyor ki:

  neden neden açmıyorsunuz telefonları

  1. azrail diyor ki:

   açıyorlar

 14. ibrahim diyor ki:

  MADEM Kİ TELEFONLARA CEVAP VERMEYECEKSİNİZ NEDEN TELEFON NUMARASI VERIYORSUNUZ

 15. İbrahim diyor ki:

  Telefonlar cevap vermiyor. Arıza diye fazlaca kapalı tutulmaktadır Personel fazla ancak ilgisizler. 3 yıldır devamlı gidiyorum. Mehmet in haricinde hoş geldiniz diyen personel olmadı.
  duşlar arızalı temizlik yok.
  Lütfen ilgilenelim…

  1. sena diyor ki:

   bencede…Cevabınız