Özel Arama

Yüzme havuzu Etiketleri: , , , , .

Adana Atatürk Yüzme Havuzu, telefon, iletişim, adres

Adana Atatürk Yüzme Havuzu telefon numarası, iletişim bilgileri, adres vs. bilgileri burada bulabilirsiniz. İşte tüm detayları ile Atatürk Yüzme Havuzu, Adana:
adana ataturk yuzme havuzu


Türkiye’nin ilk yüzme havuzlarından biri olan Adana Atatürk Yüzme Havuzunun tarihi 1939′lara kadar dayanmakta. Bunaltan yaz sıcaklarında serinlemek için mükemmel bir eğlence olan yüzme, Adana’da yüzme havuzlarının da varlığı sayesinde spor olarak oldukça gelişmiş. Çevresindeki palmiye agaçlarıyla süslü parkı ile Atatürk Yüzme havuzu ısıtma tertibatı ile yılın çoğu zamanı kullanılabilmekte.

Gençlik ve Spor Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet eden Adana Atatürk Yüzme Havuzu 5 metreye kadar derinliğe ve 8 kulvara sahip ve 50 x 22 metre ebatlarında. Asansörlü ve merdivenli atlama kulesine sahip Adana Atatürk yüzme havuzu ayrıca en son teknoloji ile donatılan ilaçlama, klorlama, temizleme sistemine sahip. Üstü kapalı 2.200 seyirci kapasiteli tribününün bulunduğu tesiste soyunma odaları, sauna, kafeterya ve kondisyon salonları da bulunmakta. Atatürk yüzme havuzu sabah 6′dan akşam 23′e kadar açıktır.

Atatürk yüzme havuzundan üyelik sonrasında faydalanmanız mümkün. 80 TL’den başlayan aylık üyelik bedeli uzun süreli aboneliklerde daha uygun ücretlere dönmekte. Sabah erken saatte (6-9) veya akşam 18′den sonra yüzmeniz mümkün. Acemiler için ise haftasonu öğlene kadar yüzme seansları mevcut. Üyelik amacıyla doktor onayı, 2 resim, kimlik fotokopisi ve başvuru formu gerekmekte. Günlük havuz giriş ücreti ise öğrenciler için 3 TL’den başlamakta. 7-15 yaş arası çocuklar ve yetişkinler için yüzme kurslarına da kayıt yaptırabilirsiniz. Yüzme kursu bedeli 75 TL’den başlamakta.

Tesisteki en güncel ücretler, yüzme kursları, yüzme kulubü faaliyetleri ve seans bilgisi için iletişime geçebilir veya yorumları okuyabilirsiniz.

Adana Atatürk Yüzme Havuzu iletişim bilgileri:
Atatürk Yüzme Havuzu Adana Adres: Ziyapaşa Bulvarı Atatürk Parkı karşısı, 01130, Seyhan, Adana. Harita burada yer almakta.
Adana Atatürk yüzme havuzu telefon numarası: 0 322 453 12 43
İlgili Aramalar:

adana ataturk yüzme havuzu (46),ataturk yuzme havuzu adana (46),adana yüzme havuzları (36),adana yüzme kursu (16),adana atatürk yüzme havuzu seansları (14),adana atatürk havuzu (14),atatürk yüzme havuzu adana fiyatları (12),adana atatürk parkı yüzme havuzu (11),adana atatürk yüzme havuzu fiyatları (11),adana atatürk yüzme havuzu yüzme kursu (10)

Yüzme Havuzu Konusu: "Adana Atatürk Yüzme Havuzu, telefon, iletişim, adres"
Yüzme Havuzu Kategorisi: Adana Yüzme Havuzları

Yüzme Havuzu-Ankara-İstanbul-İzmir… » Adana Yüzme Havuzları » Adana Atatürk Yüzme Havuzu, telefon, iletişim, adres

41 Yorum: "Adana Atatürk Yüzme Havuzu, telefon, iletişim, adres"


 1. kardelen diyor ki:

  210 ne demek yaa sanki dersin havuzu satın alıyoruz

 2. sfa diyor ki:

  Şu an fiyatlar 150 TL
  ama bunu aylık olarak düşünmeyin. 30 günlük giriş hakkı vardır ve bu 30 giriş hakkı 1 yıl boyunca geçerlidir. yani giriş 5 tl olarak düşünebilirsiniz ama fitness salonunun da olduğunu göz önünde bulundurursanız fiyatların şu anki haliyle gayet güzel olduğunu düşünüyorum.

 3. sude diyor ki:

  ya bende dizim yüzünden gidecem dizimde menisküs var doktor dedi hayatım boyunca ama fiyatlar çok pahalı ya 210 TL uçmuşlr yaaa

 4. defne diyor ki:

  bende yuzme kursuna yazılmak ıstıyordum ama bu ne fıyat 210 yuh yanı

 5. ömer diyor ki:

  kaydolmak istiyorum 2 kişiyiz yüzmeyi bilmiyoruz benim yaşım 12 kuzenimin yaşı8

 6. özlem diyor ki:

  aylık üyelikmi 210???yok artık…

 7. ytknrkn diyor ki:

  kurs tarihi ne zaman agustos başında kurs varmı ?

 8. arzu diyor ki:

  ben bu sene başlamayı düşünüyorum rica etsem öğrenciyim fiyatlar hakkında bilgi verrmisinz .tesskkurler simdiden.:)

 9. cem diyor ki:

  burda 75 tl yazıyor ama aradım 210 tl diyorlar bu ne yaa tam bi fiyat yokmu ???

  1. merve diyor ki:

   yeni fiyatı 210 lira burdaki 75 tl dedikleri eski fiyat … bende orda antrenörlük yapıyorum ..

   1. aylin diyor ki:

    insanlar buradan bilgi almak için bakıyorlar neden eski fiyatı yayınlıyorsunuz kii bu fiyat düzltmesini yapmanız gerekiyor

 10. emir diyor ki:

  24 haziran damı baslıyor

 11. büşra diyor ki:

  kayıtlar ne zaman başlıyor net bir cevap istiyorum…!!!!!

  1. Başak diyor ki:

   kayıtlar başlamış bile :)

 12. Öznur diyor ki:

  kayıtlar ne zaman başlıyorrrrrrrrrrrr

  1. serenay diyor ki:

   okulların kapandığı günCevabınız